Webnoviny - Rôzne

Line-up micro.Wilsonicu v Bratislave a Košiciach je známy

Line-up micro.Wilsonicu v Košiciach a Bratislave je už známy. Organizačný tím podujatia sa zameral "na podporu toho najlepšieho, čo sa na slovenskej scéne objavuje," píše sa na webovej stránke www.wilsonic.sk.

Program v Košiciach v priestoroch Historickej radnice odštartuje v sobotu 29. augusta o 20:30 producent a grafický dizajnér Anupia, po ňom spolu vystúpia DJ Isobutane a „elektronický černokňažník“ Teapot. Ako posledný zahrá pred koncertom britskej dvojky v zložení Matt Black a Jon More, známych ako Coldcut, DJ Vili:am z kapely Puding Pani Elvisovej. Koncert v bratislavskom PKO otvorí v piatok 4. septembra o 21:30 Ink Midget. Nasledovať bude Pjoni, Foolk a Karaoke Tundra. Po Coldcut sa predstavia Isobutane a Teapot a nakoniec Galagha & Daniel Baláž.

Turné Energy Union sa začalo 18. júla v Mníchove. Upravený vlakový vozeň navštívi do konca roka 2010 až 24 miest, aby šíril myšlienku takzvanej inteligentnej energie. Jej podstatou je racionálne používanie energie z obnoviteľných zdrojov a celková zmena životného štýlu. Vlakom po Európe cestuje aj multimediálna výstava, pre ktorú umelecké združenie Brightonart pripravilo interaktívnu inštaláciu Gridio.

Séria podujatí micro.Wilsonic počas celého roka slúži na podporu letného hudobného festivalu Wilsonic.
Line-up micro.Wilsonicu v Košiciach v Historickej radnici (29. augusta):
20:30 Anupia
21:00 Isobutane + Teapot
21:40 Vili:am
22:45 Coldcut
Line-up micro.Wilsonicu v Bratislave v PKO (4. septembra):
21:30 Ink Midget
22:00 Pjoni
22:30 Foolk
23:15 Karaoke Tundra
00:15 Coldcut
01:40 Isobutane + Teapot
02:30 Galagha & Daniel Baláž

SITA

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM