Rôzne Recept na dnes

Máte ho radi aj vy? TOTO je najobľúbenejšie jedlo zo Zemplína!

Michalovčanom a spol. sa pri ňom zbiehajú slinky... Už vieme, ako dopadlo hlasovanie o najobľúbenejšie jedlo zo Zemplína.

Ilustračný obrázok k článku Máte ho radi aj vy? TOTO je najobľúbenejšie jedlo zo Zemplína!
1
Galéria
Zdroj: TASR

Keď sme zverejnili výzvu, aby nám čitatelia zaslali svoje tipy na najobľúbenejšie jedlo zo Zemplína, nezostalo to bez odozvy. Z daných tipov sme potom vybrali 5 najčastejšie sa opakujúcich. No a tie si to následne rozdali vo veľkom finále – v online hlasovaní. To už bolo na našom portáli ukončené a na svete sú zaujímavé výsledky. Skôr, než budete pokračovať v čítaní, tipnete si víťaza?

Ktoré jedlo sa teda napokon v online hlasovaní na našom webe stalo absolútnym víťazom? V hlasovaní čitateľov portálu Michalovce24 jednoznačne zvíťazili holubky, ktoré získali až 67,8 % hlasov.

Zrejme len málokto z Michalovčanov a spol. nevie, že sa jedná o plnené kapustné listy. A ako si pripraviť holubky, po ktorých sa budete oblizovať? Recept vám prinesieme na našom portáli v ďalších dňoch…

Vráťme sa však ešte na malú chvíľu k výsledkom hlasovania. Druhé miesto obsadili bobaľky, za ktoré hlasovalo 11 % čitateľov a prvú trojicu uzatvára podbitá pasuľa (fazuľa) s 8,5 % hlasov. Kompletné výsledky hlasovania si môžete pozrieť nižšie v pripojenej galérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Poznáme výsledky: Takto dopadlo hlasovanie o NAJ jedlo zo Zemplína
1
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM