Lenka Fedorová Rôzne Správy

Maturitné tablá made in Košice: Študenti ukázali obrovskú kreativitu! FOTO

Košickú Hlavnú ulicu zdobia v týchto dňoch tablá maturantov. Študenti sa nenechali zahanbiť a ukázali svoju bohatú fantáziu. Presvedčte sa sami!

Ilustračný obrázok k článku Maturitné tablá made in Košice: Študenti ukázali obrovskú kreativitu! FOTO
20
Galéria
Zdroj: TASR

Pri prechádzke Hlavnou ulicou si v týchto dňoch nemožno nevšimnúť maturitné tablá, ktoré zdobia výklady mnohých obchodov. Študenti si na nich dali záležať a pokochať sa tak možno na všakovakých výtvoroch. Košickí maturanti sa aj tento rok prejavili ako veľmi kreatívni a nápadití a pri tvorbe svojich maturitných tabiel poriadne upustili uzdu fantázii.

Študenti z Hotelovej akadémie sa nechali inšpirovať rozprávkou Baby Boss a Ratatouille, maturanti z Poštovej 9 sa zas popýšili svojimi fotografiami z detstva, študenti zo strednej umeleckej filmovej školy vytvorili svoje zmenšené podobizne a tablo zdravotníkov zdobí veľké srdce.

Všetky tieto maturitné tablá sú jedinečné a originálne, avšak majú aj niečo spoločné. Blížia sa maturity a stovky maturantov tak ukončia jednu životnú etapu. Najzaujímavejšie výtvory košických maturantov si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

Fotogaléria: Výklady obchodov na Hlavnej ulici zdobia kreatívne tablá košických
20
Galéria
Foto: Lenka Fedorová / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM