Lenka Fedorová Správy

Mladá Košičanka (20) zrejme na tento deň nezabudne: Incident pri Amfiteátri zaujíma aj policajtov!

Polícia žiada svedkov, aby jej pomohli pri vyriešení prípadu. Ide o dopravnú nehodu, ktorá sa odohrala neďaleko košického Amfiteátra.

Ilustračný obrázok k článku Mladá Košičanka (20) zrejme na tento deň nezabudne: Incident pri Amfiteátri zaujíma aj policajtov!
Zdroj: TASR

8. februára tohto roku v o 22:45 hodine došlo na Festivalovom námestí pri križovatke s ulicou Tatranskou v Košiciach k dopravnej nehode. Informoval o tom krajský policajný hovorca Alexander Szabó.

„Doposiaľ nezistené vozidlo bielej farby zrazilo chodkyňu (1996) z Košíc, ktorá v tom čase prechádzala cez vozovku Festivalového námestia po priechode pre chodcov smerom od zástavky električiek k Tatranskej ulici. K zrážke došlo na priechode pre chodcov,“ uviedol hovorca.

Ako ďalej Szabó doplnil, nezistený vodič následne z miesta dopravnej nehody odišiel aj s vozidlom bez toho, aby si bol splnil povinnosti účastníka dopravnej nehody.

Polícia žiada svedkov tejto dopravnej nehody, ktorí v čase uvedenej udalosti prechádzali okolo uvedeného miesta, prípadne videli priebeh danej udalosti, aby sa prihlásili na oddelení dopravných nehôd Okresného riaditeľstva PZ v Košiciach na Rampovej ulici č. 7 alebo na tel. čísle 09619–32526, prípadne na čísle 158.

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM