Webnoviny - Krimi

Muž zadržiaval v dome družku, jej otcovi porezal nos

Kukláči zasahovali v pondelok popoludní v obci Kalša v okrese Košice-okolie. Dvadsaťosemročný muž údajne niekoľko dní násilím zadržiaval v dome svoju o rok staršiu družku a ich dvojročnú dcéru.

(WEBNOVINY) – Mladý muž dokonca napadol aj jej otca, vyjednávač ho po takmer hodinovom prehováraní presvedčil, aby sa vzdal. Žena však nakoniec na svojho druha odmietla podať trestné oznámenie.

Ako agentúru SITA informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, 60-ročného muža, ktorý prišiel pre svoju dcéru a vnučku, mladý muž porezal na nose, následne ho niekoľkokrát udrel a dokopal, zlomil mu nos.

Napadnutý muž potom privolal policajtov. Vyjednávač muža presvedčil, aby ženu s dieťaťom pustil. Policajti ho zaistili a poputoval do policajnej cely. V prípade je začaté trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví a výtržníctvo.

Vyšetrovateľ začal aj trestné stíhanie pre obmedzovanie osobnej slobody, no žena vo výpovedi uviedla, že v dome nebola držaná násilím a nebola jej spôsobená žiadna škoda. Ako uviedol Szabó, podozrivý muž bol za posledné dva roky trestne stíhaný v dvoch prípadoch za útok na verejného činiteľa, z toho v jednom prípade išlo o pokus.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM