Eva Mikulová Krimi

Na sociálnych sieťach koluje drastický videozáznam bitky dievčat v Košiciach. Polícia prípad vyšetruje

Polícia odsudzuje takéto konanie osôb a v takýchto prípadoch okamžite koná a to aj v prípade, ak sa ďalším vyšetrovaním preukáže, že účastníkmi sú mladistvé osoby.

Ilustračný obrázok k článku Na sociálnych sieťach koluje drastický videozáznam bitky dievčat v Košiciach. Polícia prípad vyšetruje
Zdroj: Polícia Slovenskej republikyFB

Šokujúce video koluje na sociálnych sieťach. Zachytáva bitku mladistvých dievčat z Košíc. Bitky sa odohrávajú v centre nmesta v blízkosti Aauparku a šokujúce je, že sú to súboje za peniaze. Dievčatá sa hecujú a vstupné na tieto „súboje“ je vraj podľa informácií na sociálnej sieti 20 eur.

Polícia už prípad vyšetruje

„Dnes (6.1.) v dopoludňajších hodinách sa polícia počas monitorovania sociálnych sietí dozvedela o videozázname, ktorý zachytáva protiprávne konanie doposiaľ nestotožnených osôb. Ihneď po jeho vyhodnotení začal vo veci konať príslušný útvar Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach, ktorý nateraz vec preveruje ako podozrenie z trestného činu výtržníctva. Nie je vylúčené, že po vyhodnotení všetkých dôkazových materiálov a vykonaní všetkých úkonov smerujúcich k zisteniu totožnosti osôb zachytených na videozázname, dôjde v tomto prípade k zmene právnej kvalifikácie,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Polícia dôrazne odsudzuje takéto konanie osôb a v takýchto prípadoch okamžite koná a aj bude konať, a to aj v prípade, ak sa ďalším vyšetrovaním preukáže, že účastníkmi sú mladistvé osoby.

Zdroj: kosice.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie