Námestník primátora Martin Petruško odovzdal kandidatúru na primátora

Podporu jeho kandidatúry podpísalo viac ako 5000 Košičanov a získal viac ako 3000 podnetov, čo v Košiciach v najbližších štyroch rokoch treba zlepšiť.

Eva Mikulová
Ilustračný obrázok k článku Námestník primátora Martin Petruško odovzdal kandidatúru na primátora
Zdroj: FB Martin Petruško

„Úprimne ďakujem Košičanom za podporu. Počas leta sme sa stretávali na kultúrnych 
 a spoločenských akciách, aj pri osobných stretnutiach. Podľa reakcií ľudí viem, že naša práca za ostatné roky má určite zmysel. V osobných rozhovoroch mi potvrdili, že vidia všetky pozitívne zmeny v Košiciach a chcú aby tempo rozvoja nášho mesta pokračovalo. Košice práve teraz nesmú spomaliť, pretože sú najdynamickejšie sa rozvíjajúcim mestom na Slovensku vo všetkých oblastiach. Myšlienka Košíc, mesta na celý život pre všetky generácie, si medzi ľuďmi nachádza veľmi širokú podporu,“ povedal Martin Petruško, ktorý kandidatúru odovzdal v utorok 11. septembra.

Podpora strany SMER- SD a SNS

“Po tom, ako ma podporila strana Smer-SD, sa k mojej podpore pridala aj Slovenská národná strana. Podporu ľudí z ulíc nášho mesta si veľmi vážim a chcem byť primátorom všetkých Košičanov. Komunálna politika je o riešeniach pre ľudí a nie o politikárčení. Preto garantujem všetkým obyvateľom, partnerom, komunálnym politikom, aktivistom aj podporovateľom, že u mňa sú dvere na spoluprácu otvorené, diskusia a verejný záujem je na prvom mieste.”

Mojou prioritou je výstavba Košickej futbalovej arény, či Športovej haly pre loptové hry. Hľadáme priestor a investora pre aquapark. Naďalej zabojujeme o každého investora, ktorý by v Košiciach mohol vytvoriť nové pracovné miesta, pretože je dôležité, aby rodiny ostali pracovať v Košiciach a ľudia nemuseli cestovať za prácou inam.

Zdroj: kosice.dnes24.sk