Krimi

NEŠŤASTIE v Košickom kraji: Pri nehode prišla o život spolujazdkyňa

Vodička na rovnom úseku v obci prešla do protismeru, vošla do odvodňovacieho kanálu a narazila do betónového múrika.

Ilustračný obrázok k článku NEŠŤASTIE v Košickom kraji: Pri nehode prišla o život spolujazdkyňa
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Košický kraj

V obci Čeľovce (okres Trebišov) vyhasol v utorok ľudský život. „Pred jedným z rodinných domov v obci Čeľovce, na rovnom úseku cesty, z doposiaľ nezistených príčin prešla vodička s vozidlom značky Mazda do protismeru na ľavú stranu cesty, kde vošla do odvodňovacieho kanálu a prednou časťou vozidla narazila do betónového múrika,“ informuje polícia prostredníctvom sociálnej siete.

Okrem vodičky sa v aute nachádzali ešte 2 spolujazdkyne, maloletá podľa predbežnej lekárskej správy utrpela zranenia s predpokladanou dobou liečenia 7–10 dní. 10-dňovú práceneschopnosť si predbežne vyžiadajú aj zranenia vodičky.

„Vo vozidle sa viezla aj 75-ročná spolujazdkyňa, ktorú si po dopravnej nehode do svojej starostlivosti prevzala posádka RZP. Žiaľ, po prevoze do nemocnice spolujazdkyňa svoj boj o život prehrala,“ uviedla polícia.

Vodičku policajti podrobili dychovej skúške, tá prítomnosť alkoholu v jej dychu nepotvrdila.

„Po ukončení obhliadky miesta udalosti trebišovská vyšetrovateľka začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a prečin ublíženia na zdraví,“ doplnila polícia.

Z akého dôvodu prešla vodička s autom do protismeru a čo presne bolo príčinou vzniku dopravnej nehody, je predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM