Eva Mikulová Správy

Obľúbený Polievkový festival sa ruší. Bude v náhradnom termíne

Organizátori z K 13 – Košické kultúrne centrá oznamujú, že termín konania festivalu sa z technických a hygienických príčin presúva na sobotu 30. novembra 2019.

Ilustračný obrázok k článku Obľúbený Polievkový festival sa ruší. Bude v náhradnom termíne
19
Galéria

Miesto podujatia aj zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti aj pre novembrový termín.

V prípade, ak návštevníci budú trvať na vrátení zakúpených lístkov, bude tak možné urobiť v priestoroch Informačného Centra Delta na Kukučínovej 2 počas jeho otváracích hodín každý deň vrátane víkendu od 10.00 do 18.00 hod.

„Vzhľadom na tohtotýždňové stanovisko Regionálneho úradu verejného zdravotníctva (RÚVZ) sme sa rozhodli presunúť termín konania festivalu na 30. novembra 2019. Hlavným dôvodom je to, aby prihlásené súťažiace tímy dostali čas prispôsobiť sa prísnym podmienkam prípravy a podávania polievok, kde je potrebné dodržiavať všetky platné právne predpisy vrátane hygienických noriem. Veľký úspech doterajších ročníkov festivalu a našej spoločná chuť nevzdať sa bude isto zárukou toho, aby to dobre dopadlo a boli dovtedy splnené všetky požiadavky od RÚVZ. Ďakujeme za pochopenie a veríme, že v náhradnom termíne sa spoločne stretneme v priateľskej nálade,“ uviedla poverená riaditeľa K13 – Košické kultúrne centrá Denisa Vágner.

Zdroj: kosice.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie