Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Ktoré zvábia vás? Michalovčania, takéto pekné akcie nás v týchto dňoch čakajú

Necháte sa nimi zvábiť? Pozrite si výber našich tipov na zaujímavé podujatia, ktoré sa tento týždeň uskutočnia v Michalovciach.

Ilustračný obrázok k článku Ktoré zvábia vás? Michalovčania, takéto pekné akcie nás v týchto dňoch čakajú
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Ona a On Tour

21. máj 2018 od 19:00 hod., Chemkostav aréna, Michalovce

Po úspešnom jesennom turné pridávajú Ona a On ďalšie koncerty. Skvelá hudba, prežité texty, jedinečná interpretácia aj nové skladby z albumu 55. To všetko podčiarkne intímna spoveď, bezprostredné komentáre a vtipné dialógy. Adela a Richard Müller…

O živote Moussona

22. máj 2018 o 10:00 hod., Zemplínska knižnica G. Zvonického, Michalovce

Okresná knižnica privíta verejnosť vo svojich priestoroch na prezentácii knihy o živote a tvorbe významného maliara Teodora Jozefa Moussona. O knihe porozpráva zostavovateľ Ing. Vladimír Sekela a Dr. Martin Molnár 22. mája 2018 / 10:00 hod. Podujatie sa koná v rámci projektu Čítajme a tvorme v knižnici 2018.

Beseda

23. máj 2018, Zemplínske osvetové stredisko, Michalovce

Zemplínske osvetového stredisko v Michalovciach usporiada v rámci svojho májového programu besedu s gynekologičkou. Ak máte záujem, 23. mája si môžete prísť vypočuť zaujímavé rady aj rozprávanie MUDr. Čurmovej v galérii strediska.

Prednáška

25. máj 2018 o 10:00 hod., Zemplínska knižnica G. Zvonického, Michalovce

Zemplínska knižnica G. Zvonického organizuje prednášku v ruskom jazyku prof.PhDr. Antona Eliáša, PhD. pod názvom Puť russkoj literatury k klassičeskomu romanu" (Jevgenij Onegin A. S. Puškina i Geroj našego vremeni M. Ju. Lermontova). Uskutoční sa v piatok 25. 5. 2018 o 10:00 hod.

Pozorovanie vo hvezdárni

25. mája 2018 o 22:00 hod., Hvezdáreň, Michalovce

Hvezdáreň v Michalovciach bude robiť za jasného počasia astronomické pozorovania pre verejnosť. Pozorovanie oblohy trvá cca 1 hodinu. Návštevníkom ukážu najskôr na terase na oblohe súhvezdia a jasné hviezdy. Potom sa ďalekohľadom v kupole pozorujú rôzne objekty, v prípade že sú viditeľné.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM