Rôzne

Alena Sabolová je jedinou východniarkou v šou Pečie celé Slovensko, FOTO a VIDEO

Ako jediná východniarka sa prebojovala do finálovej 12-ky šou Pečie celé Slovensko. Sladká Alenka je majsterkou v pečení makróniek.

Ilustračný obrázok k článku Alena Sabolová je jedinou východniarkou v šou Pečie celé Slovensko, FOTO a VIDEO
13
Galéria

Verejnoprávna RTVS pripravuje novú šou Pečie celé Slovensko. Program moderuje dvojica Milan Zimnýkoval (rodák z Michaloviec) a Juraj Bača. Na televíznych obrazovkách sa objaví už 10. októbra. No a známi sú už aj súťažiaci, ktorí v nej zabojujú. Nás však zaujíma jediná východniarka, ktorá je vo finále.

Alena Sabolová (41 rokov) je z okresu Michalovce zo Sliepkoviec. Možno aj vám piekla sladké torty na svadbu alebo dokonalé makrónky na krstiny.

Článok pokračuje pod VIDEOM.

Zdroj: Facebook

Jediná východniarka

,,S obrovskou hrdosťou, ale aj veľkou pokorou vám chcem oznámiť, že som sa ako jediná východniarka prebojovala do finálovej 12-ky šou Pečie celé Slovensko."

​Relácia vychádza z formátu The Great Bake Off vytvoreného Love Production a licencovaného BBC Studios distribution. Celosvetovo obľúbená šou si získala divákov vo viac ako 30 krajinách sveta.

Špecializáciou je vyrezávanie ovocia

Sympatická východniarka Alenka pochádza z obce Sliepkovce a vo svojej práci sa riadi heslom „pomáhať a chrániť“. Má 17-ročného syna a vo voľnom čase sa venuje záhrade. Medzi jej špecializácie patrí carwing – umelecké vyrezávanie ovocia a je majsterkou v pečení makróniek.

Jej snom je otvoriť si na dôchodok vlastnú cukráreň a pripravovať cateringy.

Pečie od 13 rokov a všetko sa naučila viac-menej sama, inšpiráciou jej boli mama a teta. Absolvovala aj kurz pečenia makróniek, ale ako vraví, pečie ich aj tak podľa seba.

Pozrite si fotografie, pri ktorých dostanete chuť na sladké.

Alena Sabolová zo Sliepkoviec je finalistkou v tej najsladšej šou!
13
Galéria
Zdroj: RTVS
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM