ELA Rôzne Správy

BITKA o východniarky! Boris Kollár ODPÁLKOVAL Mariana Kotlebu: Sú moje!

Presne o týždeň 8. júna si budeme voliť europoslancov, ktorých svojimi hlasmi pošleme do Európskeho parlamentu. O voličov bojujú kandidáti aj na bilbordoch.

Ilustračný obrázok k článku BITKA o východniarky! Boris Kollár ODPÁLKOVAL Mariana Kotlebu: Sú moje!
Zdroj: Facebook.com/Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko , Facebook.com/Boris Kollar

Jedným z nich je aj predseda strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko Marian Kotleba, ktorý sa o priazeň voličov uchádza vo svojich videách oblečený ako rýdzi Slovák: v krojovej vyšívanej košeli.

Láska k východniarkam

Podľa satirickej stránky Zomri, kde sa objavil aj s fotografiou svojho bilbordu v ľudovom oblečení, bojuje ozaj bizarne o to, aby sa dostal do europarlamentu: „Milujem východniarky!,“ hlása romanticky Kotleba, ktorý pochádza zo stredného Slovenska.

Podľa reakcií diskutujúcich sa takéto bilbordy nachádzajú na východe, videli ich v Michalovciach a Spišskej Novej Vsi. Na tento slogan však dvojzmyselne zareagoval najznámejší milovník slovenských žien: Boris Kollár, ktorý sa síce o post europoslanca neuchádza, no neodpustil si vtipnú reakciu: „Marian, ale ty rýchlo na to zabudni. Tie sú moje! Ja ti tiež nechodím šmátrať po Bystrici,“ zareagoval Kollár a vyslúžil si vtipné komentáre.

Od vulgarizmov k láske

Strana na čele s Marianom Kotlebom od začiatku o hlasy voličov pred eurovoľbami bojuje mixom všetkého: Počnúc vulgazrizmami, pálením vlajky EÚ, až po spomínané zamilované vyznania.

Iba nedávno sa objavili fotky na sociálnych sieťach, na ktorých je na čiernom pozadí okrem prečiarknutej vlajky Európskej únie aj heslo: „Únia nás ničí, pošli ju do ****!“ Každý si poľahky domyslí, aké vulgárne slovo sa do rýmovačky hodí najlepšie. Už o týždeň uvidíme, či Slováci pošlú Kotlebu tam, kam chce ísť…

Pekné MDD všetkým ❤️

Posted by Zomri on Saturday, June 1, 2024

Prečítajte si aj:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM