Správy Rôzne

Bláznivý apríl: Vietor, poľadovica a sneh na michalovských cestách, FOTO

Vodiči si v Michalovciach aprílové počasie poriadne vychutnali. Nezdalo sa, že je tesne po Veľkonočnom pondelku. Vyzeralo to skôr na december.

Ilustračný obrázok k článku Bláznivý apríl: Vietor, poľadovica a sneh na michalovských cestách, FOTO
10
Galéria
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Apríl je opäť bláznivý a dokazuje, že pani príroda je schopná ukázať nám v tomto období všetky svoje podoby. Okrem teplotných zmien nás v Michalovciach a okolí potrápil počas utorka 6. 4. 2021 aj vietor so snehom. Vodiči boli radi, že si ešte neprezuli pneumatiky.

Michalovčanov ráno prekvapila nádielka snehu. V niektorých dedinách sneh len poletoval, inde ostával na cestách. „Vyšiel som zo Sliepkoviec, kde nebolo snehu a cesty čisté. V Michalovciach ma na ceste prekvapil december. Ulice, cesty, všetko zasnežené,“ povedal nám čitateľ Tomáš.

Ako doplnil ďalší vodič z okolia Michaloviec, je rád, že si neprezul už letné pneumatiky. „Dosť sa to šmýkalo. Cítil som to na volante. Po okrajoch ostával čerstvý a kašovitý sneh. Bola to riadna metelica.“

Stierače nenechala na pokoji ani Michalovčanka Janka.„Deti sa tešili, že sa vrátili Vianoce aj keď včera bola ešte Veľká noc. Na cestách to vyzeralo hrozne. Tvorili sa kolóny. Kamióny aj opravy ciest smerom zo Sobraniec pred kruhovým objazdom na Okružnej.“

Zasnežený utorok po Veľkej noci si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

FOTO: Aprílový sneh na michalovských cestách
10
Galéria
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Prečítajte si tiež

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM