Marcel Mojžiš Krimi

Čerstvé info o otrasnej nehode na Zemplíne: Vodička (30) už čelí obvineniu a o tomto rozhodol sudca!

Polícia pred malou chvíľou priniesla nové informácie týkajúce sa otrasnej nehody, ktorá sa udiala v nedeľu medzi dvomi dedinami na Zemplíne. Vodičku (30) z Trebišova policajný vyšetrovateľ obvinil z trestného činu usmrtenia a o tomto v stredu rozhodol sudca!

Ilustračný obrázok k článku Čerstvé info o otrasnej nehode na Zemplíne: Vodička (30) už čelí obvineniu a o tomto rozhodol sudca!
Zdroj: Dnes24.sk

Ako sme vás už informovali, v nedeľu okolo 14:30 hod. došlo medzi obcami Vojčice a Horovce k tragickej dopravnej nehode. Pri nej prišla o život mladá vodička (†20). Polícia teraz prišla s novými informáciami týkajúcimi sa tejto otrasnej nehody.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície totiž obvinil 30-ročnú ženu z Trebišova z trestného činu usmrtenia. „Obvinená, ako účastníčka tragickej dopravnej nehody v nedeľu (29.5.) v okrese Trebišov, viedla motorové vozidlo pod vplyvom alkoholu. Vyšetrenie krvi na zistenie požitia alkoholických nápojov potvrdilo v krvi 2,5 promile,“ uviedla policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

V stredu sudca rozhodol o vzatí obvinenej 30-ženy do väzby. Vzhľadom na jej zdravotný stav je naďalej hospitalizovaná v nemocnici, kde je strážená príslušníkmi Zboru väzenskej a justičnej stráže. Ak bude schopná prevozu, bude eskortovaná do ústavu na výkon väzby.

Prečítajte si tiež: VIDEO zachytilo tragickú zrážku áut na Zemplíne: Zábery, z ktorých mrazí!

Obvinenej žene, v prípade dokázania viny, hrozí trest odňatia slobody až na 10 rokov. „Žiaľ, toto nezodpovedné správanie obvinenej vodičky, už život mladej 20-ročnej ženy nevráti,“ dodala na záver hovorkyňa polície.

Prinášame vám VIDEO, ktoré zachytilo túto otrasnú nehodu. Zábery nie sú vhodné pre maloletých divákov, citlivé a slabšie povahy!

Mrazivé zábery tragickej zrážky áut na Zemplíne
1
Galéria
Veľmi smutné FOTKY z miesta: Zrážka áut si vyžiadala život vodičky
12
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM