Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Chcete si urobiť radosť na kolotočoch na Šírave? Vieme, koľko vás to bude stáť

Je tu leto a kolotoče na Zemplínskej šírave sú opäť na svojom mieste. Chcete si na nich dopriať zábavu? Zisťovali sme ich ceny.

Ilustračný obrázok k článku Chcete si urobiť radosť na kolotočoch na Šírave? Vieme, koľko vás to bude stáť
6
Galéria

Kolotoče na Šírave sú už opäť na svojom tradičnom mieste v rekreačnom stredisku Kamenec. Na tieto lákavé atrakcie sme sa pozreli o čosi bližšie a prinášame vám na našom spravodajskom portáli informácie o tom, koľko za ne zaplatíte, ak sa rozhodete si na nich dopriať zábavu.

Prinášajú zábavu

Už desiatky rokov prichádzajú každé leto na svoje miesto do strediska Kamenec, ktoré patrí pod obec Kaluža. Reč je o kolotočoch, ktoré si môžu vyskúšať stáli návštevníci, ale aj noví rekreanti.

Dejisko smiechu, zábavy aj výkrikov ožíva predovšetkým večer a v noci. A to najmä počas víkendu. Kolotočiari prinášajú na Šíravu radosť hlavne deťom, ktoré majú o tento druh zábavy najväčší záujem. Zastavujú sa však aj rôzne iné vekové generácie a nechávajú sa zlákať atraktívnymi zážitkami.

Ceny

Na kolotoče na Kamenci sme sa pozreli bližšie. Pri našej ostatnej návšteve počas uplynulého víkendu sme medzi kolotočmi našli aj strelnicu, za ktorú zaplatíte 5, 4 alebo 3 eurá podľa toho, do čoho chcete strieľať a čo vyhrať. Najdrahší lístok si treba kúpiť, ak máte záujem napríklad o najväčšie plyšové hračky.

Medzi atrakciami nechýba ani autodrom (autíčka), kde stojí lístok 3,50 eur za auto. Teda nezáleží, či nastúpite sám alebo dvaja. Calypso vás vyjde na 3 eurá na osobu a rovnako aj labute. K dispozícii je aj šmýkací hrad za 2 eurá, atrakcia jumping stojí 2,50 eur, detský vláčik a detská manéž 1,50 eur. Kolotoče či ďalšie atrakcie a aj ceny sa samozrejme môžu meniť.

Pozrite si atmosféru na Kamenci pri kolotočoch zachytenú v našej fotogalérii.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

FOTO: Na Zemplínskej šírave si môžete dopriať zábavu aj na kolotočoch
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM