Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Čo môžete v Michalovciach a okolí zažiť cez víkend? Výberový prehľad podujatí

Aj počas tohto víkendu si môžete vyraziť na rôzne akcie, ktoré sa budú diať v Michalovciach a okolí. Prinášame vám výberový prehľad podujatí.

Ilustračný obrázok k článku Čo môžete v Michalovciach a okolí zažiť cez víkend? Výberový prehľad podujatí
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Kráľovstvo detí

22. 7. od 15:00 do 18:00 hod., pláž Glamour

Na novej pláži pod hotelom Glamour je naplánované sobotné podujatie Kráľovstvo detí. Najmenší si nájdu na pieskovej pláži vedľa móla v Kaluži v sobotu 22. júla program určený len pre nich. V rámci série podujatí Kráľovstvo detí sa uskutoční v sobotu animačný program s názvom Indiánske dobrodružstvo. Ako už názov napovedá, pôjde o indiánsku tému.

Valerián a mesto tisícich planét

22. 7. o 17:15 hod., Kino Centrum Michalovce

Valerián (Dane DeHaan) a Laureline (Cara Delevingne) sú špeciálni vládni agenti v ľudských teritóriách, ktorí kontrolujú dodržiavanie poriadku naprieč svetom. Valerián sa však nechá uniesť viac než profesionálnym prístupom ku svojej kolegyni a to túžbou po romániku.

Špacírky

23. 7. 2017, od 8:30, podľa miesta zastávok

V nedeľu sa bude špacírkovať s výkladom sprievodcu, ktorý ľuďom porozpráva zaujímavosti nielen z histórie vždy daného konkrétneho miesta. Čakajú vás drevené chrámy v Ruskej Bystrej a Inovci, Hrádok v obci Podhoroď, jazierko pri Beňatine. O 13:00 hod. cesta späť – zastávky výstupu podľa zastávok nástup.

Ak nestihnete podujatie túto nedeľu, bude každú nedeľu, počas mesiacov júl a august. Cena výletu: dospelý: 10 €, deti 0–2 roky 0 €, deti 3–12 rokov 5 €, študenti do 25 r. 7,50€. Nahlásiť sa môžete najneskôr deň pred uskutočnením výletu do 15:00 hod. na spacirki@gmail.com, +421949610197

Letné kino na amfiku

23. 7. 2017 o 21:15 hod., Amfiteáter Zemplínska šírava

Šíravský amfiteáter prichystal pre nadšencov sledovania filmov pod holým nebom počas nedele vojnový film Zrodenie hrdinu. Návštevníci si budú môcť vychutnať film pod holým nebom. Letné kino začne premietať film od 21:15 hod.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM