Rôzne

Do Michaloviec mieri známy šéfkuchár: Svoje schopnosti u nás predvedie Marcel Ihnačák

Naše mesto navštívi šéfkuchár, ktorého iste dobre poznáte. A je sa na čo tešiť. Marcel Ihnačák v Michalovciach predvedie kulinársku šou.

Ilustračný obrázok k článku Do Michaloviec mieri známy šéfkuchár: Svoje schopnosti u nás predvedie Marcel Ihnačák

Milovníci varenia a dobrého jedla si už onedlho určite prídu na svoje. Do nášho mesta zavíta známe šéfkuchárske meno. Do Michaloviec si to totiž zamieri Marcel Ihnačák. Rodák z východného Slovenska predvedie v našom meste pred zrakmi ľuďmi kulinársku šou.

Pracoval u Jamieho Oliviera

Marcel Ihnačák sa narodil v Poprade. Už vo svojich 23 rokoch sa stal šéfkuchárom reštaurácie v Prahe. V roku 2003 odišiel do Londýna. Tam pracoval v reštaurácii známeho šéfkuchára Jamieho Olivera. Neskôr viedol niekoľko podnikov v Bratislave. V súčasností má vlastnú reštauráciu.

Kulinárska šou

V Michalovciach tohto známe slovenského kuchára privítame už čoskoro. Kedy a kde ho môžete vidieť? Zaznačiť by ste si mali dátum 17.-18. marca. Marcel Ihnačák práve v týchto dňoch predvedie svoje kulinárske umenie v mestskej športovej hale.

Predstaví sa tam v rámci výstavy Dom, interiér a záhrada, ktorá svoje brány otvorí v piatok 17. marca od 10. do 19. hodiny a v sobotu 18. marca od 9. do 16. hodiny. Vstupné na uvedenú výstavu je symbolické 1 euro.

„Sme radi, že našu ponuku prijal uznávaný šéfkuchár Marcel Ihnačák, ktorý naživo pred vašimi očami predvedie kulinársku šou,“ zverejnili organizátori výstavy. Do šou sa budú môcť návštevníci priamo zapojiť a aj degustovať, čo známy šéfkuchár navarí.

Foto: archívne

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM