Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Dokážu zlákať aj vás? Naše tipy na sobotu a nedeľu v Michalovciach

Jeden klik a možno sa necháte zlákať aj vy. Naša redakcia vybrala niekoľko tipov na sobotné a nedeľné podujatia, ktoré sa budú konať v Michalovciach.

Ilustračný obrázok k článku Dokážu zlákať aj vás? Naše tipy na sobotu a nedeľu v Michalovciach
Zdroj: TASR

Ľadový hokej

17. 3. 2018 o 9:00 hod., Zimný štadión, Michalovce

V sobotu sa v našom meste odohrá hokejový zápas medzi naším mládežníckym hokejovým klubom HK Mládež a klubom Spišská Nová Ves. Začiatok je naplánovaný na 9:00 hod. Hráči by mali ukončiť zápas o 11:30 hod.

Jarný beh Michalovčanov

17. 3. 2018 o 10:30 hod., štart pri Gymnáziu P. Horova, Michalovce

Atletický klub AC Michalovce pozýva priaznivcov behu na IV. ročník Jarného behu Michalovčanov. Uskutoční sa 17. marca so začiatkom o 10:30 hod. Online registrácia bude ukončená 16.3.2018 o 19:00 hod. Štart a trať sú naplánované od Gymnázia Pavla Horova po Ul. Hviezdoslavovej na Hrádok a naspäť, dĺžka – 2,8 km.

Florbal

18. 3. 2017 o 14:00 hod., Mestská športová hala Michalovce

Ak máte radi florbal, môžete prísť povzbudiť náš tím FBK Michalovce na zápase s jeho protihráčom FBK RAptORs. Pôjde o prvú ligu – baráž. Zápas začne o 14. hodine v Mestskej športovej hale v Michalovciach.

Tomb Raider

18. 3. 2018 o 19:30 hod., Kino Centrum, Michalovce

Lara Croft (Alicia Vikander) má 21 rokov a práve zdedila obrovské obchodné impérium. Jej otec, bohatý šľachtic a známy dobrodruh, Lord Richard Croft (Dominic West), zmizol bez stopy pred 7 rokmi, keď bola ešte malá. Odvtedy sa Lara márne snaží nájsť nejaký zmysel života. Keď si prečíta záhadný odkaz, ktorý jej otec zanechal, rozhodne sa opustiť Londýn a vyraziť do neznáma, aby prišla na to, čo sa mu naozaj stalo.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM