Rôzne

FOTO: Parádny snehový výtvor v Michalovciach. Na sídlisku vyrástla formula

Z napadanej bielej periny v Michalovciach vzniklo parádne dielo. Na sídlisku SNP vyrástla veľká snehová formula. Prinášame vám zábery.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Parádny snehový výtvor v Michalovciach. Na sídlisku vyrástla formula
4
Galéria
Zdroj: Čitateľka Alexandra

Veľa snehu v Michalovciach prinieslo ľuďom v meste aj mnoho nápaditých myšlienok, čo s ním. Niektorí sa dali po aktivite Perinbaby do stavania všakovakých snehuliakov, iní si trúfli aj na menej klasické diela postavené z napadanej bielej periny. Jedno z takýchto diel vyrástlo aj na sídlisku SNP.

Len nedávno sme vám priniesli článok o tom, ako sa v Michalovciach a okolí ľudia poriadne vyšantili pri stavaní rôznych snehuliakov. Netrvalo dlho a prišiel nám na našu facebookovú stranku tip na iné veľmi zaujímavé snehové dielo, ktoré po napadaní vŕzgajúcej masy vyrástlo v našom meste.

Čitateľka Alexandra nám poslala fotografie z michalovského sídliska SNP, ktoré nafotila v piatok. Pri prechádzke jej oči zrazu totiž upútalo niečo, čo neuniklo jej pozornosti. Niekto sa totiž naozaj pochlapil a vytvoril na spomínanom michalovskom sídlisku na Severnej ulici zo snehu veľkú formulu.

„Staval ju nejaký pán, avšak nepoznám ho,“ priblížila Alexandra. Obyvateľom sídliska sa okamžite po zočení tohto parádneho diela formula veľmi zapáčila. „Super dielo, boli tam aj iglu, ktoré robili deti spolu s rodičmi,“ dodala Alexandra.

Snehovú formulu zaznamenanú objektívom na michalovskom sídlisku si môžete pozrieť v našej priloženej fotogalérii.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z MIchaloviec a okolia

V OBRAZOCH: Na sídlisku SNP vyrástlo parádne dielo. Pozrite si snehovú formulu
4
Galéria
Zdroj: Čitateľka Alexandra
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM