Foto z miesta: Na Zemplíne došlo k tragickej dopravnej nehode

Polícia informovala o vážnej dopravnej nehode, pri ktorej prišiel o život 38-ročný vodič. Pozrite si fotografie z miesta tejto tragickej udalosti.

Ilustračný obrázok k článku Foto z miesta: Na Zemplíne došlo k tragickej dopravnej nehode
4
Galéria

Ako informoval košický krajský policajný hovorca Alexander Szabó, v piatok vo večerných hodinách došlo pred obcou Drahňov (okres Michalovce) k dopravnej nehode s tragickým koncom.

„38-ročný Michalovčan viedol osobné motorové vozidlo zn. Suzuki Vitara po ceste tretej triedy smerom od obce Vojany na obec Drahňov. Podľa doterajšieho šetrenia dopravnej nehody vodič pred obcou Drahňov v dôsledku rýchlej jazdy po prejdení mierne pravotočivej zákruty nezvládol riadenie vozidla. Následkom toho prešiel do protismeru a následne do priekopy, kde sa s vozidlom niekoľko krát prevrátil. Pri dopravnej nehode vodič utrpel ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ uviedol Szabó.

Policajný hovorca doplnil, že na vozidle vznikla odhadovaná škoda za 1 500 eur. Presná príčina ako aj bližšie okolnosti tejto dopravnej nehody sú podľa jeho slov predmetom ďalšieho šetrenia.

OBRAZOM: Došlo k tragickej dopravnej nehode!
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM