Krimi

Hrozná udalosť v Michalovciach: 12-ročné dievča padlo z ôsmeho poschodia

V Michalovciach sa odohrala hrozná udalosť. Muži zákona informovali, že dievča (12) padlo z ôsmeho poschodia. Tu sú podrobnosti!

Ilustračný obrázok k článku Hrozná udalosť v Michalovciach: 12-ročné dievča padlo z ôsmeho poschodia
Zdroj: TASR

Polícia informovala, že v utorok okolo 16,30 hodiny došlo k pádu 12-ročného dievčaťa z ôsmeho poschodia neobývanej bytovky v Michalovciach.

„K nešťastiu došlo na Muškátovej ulici v rozostavanom bytovom dome. Maloleté dievča z okresu Vranov nad Topľou, toho času bytom Michalovce, doposiaľ nezisteným spôsobom a za nezistených okolností, spadlo cez stúpačkovú šachtu do pivničných priestorov na prízemí bytového domu. Podľa doterajších zistení sa v tom čase nachádzali na mieste najmenej ďalšie tri maloleté osoby,“ uviedol krajský policajný hovorca Alexander Szabó.

Ten zároveň dodal, že dievča po páde utrpelo ťažké bližšie nešpecifikované zranenia tela s dobou liečenia nad 42 dní. „Prípad na mieste prevzal vyšetrovateľ kriminálnej polície, ktorý v tejto súvislosti začal trestné stíhanie za prečin ublíženia na zdraví. Bližšie okolnosti prípadu sú predmetom vyšetrovania,“ povedal Szabó.

Foto: ilustračné

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM