Rôzne

Michalovčania, čo by vám nemalo ujsť: TOP 5 najzaujímavejších článkov týždňa

Aj počas tohto týždňa sme vám priniesli všakovaké informácie. Teraz vám stačí jeden klik a môžete si prečítať výber 5-tich najzaujímavejších článkov.

Ilustračný obrázok k článku Michalovčania, čo by vám nemalo ujsť: TOP 5 najzaujímavejších článkov týždňa
Zdroj: Dnes24.sk

Zaujímavá dedinka pri Michalovciach

Nachádza sa neďaleko od nás. A môže sa pochváliť viacerými lákadlami. Predstavili sme vám zaujímavú dedinu ležiacu pri Michalovciach. Zalužice ležia na Východoslovenskej nížine 3 kilometre východne od mesta Michalovce a 22 km západne od hraníc Slovenska s Ukrajinou. Obec je situovaná na hlavnej ceste európskeho významu E-50, spájajúcej Michalovce so Sobrancami a Vyšným Nemeckým. Ukážeme vám však viac než cestu na Ukrajinu, ktorou sa môžete cez dedinku vybrať.

Fashion Day/ Show 2016

Mestská športová hala v Michalovciach sa premení na jeden veľký módny dom. Ako informovali organizátori, pozvanie prijali a v rámci módnej prehliadky budú predvádzať a moderovať Andrea Verešová, jedna z najlepších slovenských top modeliek, a Lucia Hablovičová, slovenská modelka, moderátorka a bývalá riaditeľka Miss Slovensko. Svoju jedinečnú tanečnú šou medzi jednotlivými prehliadkami predvedie Filip Jankovič, fenomenálny tanečník známy po celom svete. V článku sa dozviete viac.

Rozhovor s Miss Folklór

Súťaž krásy Miss Folklór pozná svoju víťazku. Stala sa ňou Veronika Vargová z Michaloviec. Skutočná krása, pravý talent a tradičná ľudová kultúra v modernej dobe. Tieto slová vystihujú súťaž o najzaujímavejšie dievča z radov folkloristiek. Vyspovedali sme krásnu Michalovčanku, ktorá nám porozprávala o svojej ceste za titulom Miss Folklór. Prezradila nám však i ďalšie zaujímavosti. Viac už v rozhovore. Pozrite si jej víťazstvo na fotkách.

Najkrajšie muškátové výzdoby na Šírave

V tomto roku sme si pripomínali 50 rokov od zahájenia turizmu na Zemplínskej šírave. A letná sezóna na slovenskom mori sa niesla v tomto štýle. Návštevníkov čakalo viacero zaujímavostí. Zemplínska šírava zaujala nevšednou súťažou. Úlohou bolo vyzdobiť okná, balkóny, schodiská či priečelia budov červenými muškátmi. Pozrite si víťazov.

Radnica považuje šport za jednu z priorít

Jednou z priorít vedenia mesta Michalovce je podľa radnice šport a telesná kultúra. Máte radi pohyb? Pozrite si, čo mesto ponúka pre obyvateľov. Vedenie mesta považuje mládežnícky šport za jednu zo svojich priorít aj s vedomím skutočnosti, že šport je pre mládež jednou z najlepších alternatív trávenia voľného času. Program rozvoja mesta Michalovce na roky 2015 ‐ 2018 ráta so športom a práve s tým súvisí nová ponuka športov pre jeho obyvateľov.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z MIchaloviec a okolia

Foto:ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM