Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Množstvo motorkárov vítali aj dediny v okolí Šíravy: Pozrite si FOTO a VIDEO

Zemplínska šírava zažila ďalší medzinárodný motozraz. Na svoje si počas neho však prišli i milovníci motoriek v dedinách v jej okolí.

Ilustračný obrázok k článku Množstvo motorkárov vítali aj dediny v okolí Šíravy: Pozrite si FOTO a VIDEO
22
Galéria
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Zemplínske more ožilo hukotom silných strojov. Na Šírave sa od štvrtka 16. augusta do soboty 18. augusta konal sedemnásty ročník Medzinárodného Motozrazu Sveta motocyklov. No množstvo dvojkolesových tátošov počas tohto podujatia mohli zočiť aj ľudia v okolí. Motorkári sa totiž vydali niekoľkokrát i na spoločnú jazdu. My sme sa boli v sobotu pozrieť na veľkú spanilú jazdu okolo Šíravy, ktorú sme si nenechali ujsť v obci Zalužice, kadiaľ tiež prechádzala.

Spomínaná veľká spanilá jazda viedla v sobotu zo Zemplínskej šíravy smerom na Kalužu, Klokočov, Kusín, Jovsu, Hnojné, Závadku, Lúčky, Hažín, Zalužice a pokračovala do Michaloviec a späť na Hôrku na Šírave. Obce boli vopred kvôli bezpečnosti premávky organizátormi informované, že nimi bude prechádzať kolóna motoriek.

Zdroj: Dnes24.sk

Ako sme už spomínalí, na veľkú spanilú jazdu sme sa boli na vlastné oči a s naším objektívom pozrieť v Zalužiciach. Všakovaké motorky hučali celou dedinou a u miestnych obyvateľov vyvolali záujem. Pri ceste postávali ľudia, ktorí si kolónu dvojkolesových tátošov fotografovali aj kamerovali. Motorkári aj prítomní diváci spanilej jazdy si navzájom kývali a pozdravovali sa. Atmosféru zo spanilej jazdy si môžete pozrieť v našom videu aj fotogalérii.

GALÉRIA: Takto to vyzeralo počas spoločnej jazdy motorkárov v Zalužiciach
22
Galéria
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM