Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Na Šírave bude hromadné púšťanie šarkanov: Najlepšie vyhrajú ceny

Pekný spôsob ako stráviť príjemný víkend s celou rodinou je aj púšťanie šarkanov. Nemali by ste si preto nechať ujsť šarkaniádu na Šírave.

Ilustračný obrázok k článku Na Šírave bude hromadné púšťanie šarkanov: Najlepšie vyhrajú ceny
Zdroj: TASR

Hádzaná

5. a 6. 10. 2019, Chemkostav aréna, Michalovce

5. 10. o 17.30 hod. bude zápas medzi HK Iuventa a HK Sokol Bánovce nad Bebravou. Hráčky HK Iuventa uvidíte aj nasledujúci deň 6. 10. proti HK AS Trenčín o 13.00 hod. a o 15:00 hod.

Vieš udržať tajomstvo?

5. 10. 2019 o 18:00 hod., Kino Centrum, Michalovce

Každý má hlboko vo svojom vnútri zamknuté tajomstvá, ktoré neprezradí ani tej najlepšej kamarátke. Emma, hrdinka romantickej komédie Vieš udržať tajomstvo?, však v návale paniky z turbulencií a pod vplyvom alkoholu vyklopí všetky svoje tajnosti a intímne pocity neznámemu mužovi na vedľajšom sedadle v lietadle.

Michalovská šarkaniáda

6. 10. 2019 o 13:00 hod., Zemplínska Šírava – Thermal park

Thermal Šírava sa rozhodol spoločne s občianským združením Návraty zorganizovať spomínanú šarkaniádu na pláži pri Thermal Šírava SPA Resort. Na farebné divadlo na oblohe sa pripravte v nedeľu 6. októbra od 13:00 hod.

Organizátori podujatia však upozornili, že v prípade dažda sa šarkaniáda neuskutoční a termín sa posunie o týždeň neskôr. S vaším šarkanom môžete aj vyhrať.

Joker

6. 10. 2019 o 19:30 hod., Kino Centrum, Michalovce

Skrachovaný komediant Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) sa dlho pohybuje na tenkej hranici medzi realitou a šialenstvom. V jeden deň sa potuluje vo svojom obleku klauna po uliciach Gotham City a dostáva sa do konfliktu s brutálnymi zlodejmi. Pomaly sa roztáča špirála udalostí, ktorá vyústi do hrozivých rozmerov.

Počas minulého víkendu sme zavítali do Zalužíc, kde sme zachytili nádherné jesenné plody. Uvidíte ich v našej fotogalérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Pestovatelia zo Zalužíc urobili výstavu: Toto vykúzlili z plodov jesene
24
Galéria
Zdroj: Veronika Ondo-Cholewová

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM