Na Šírave si to rozdal východniarsky výber: Týmto nohejbalovým tímom sa zadarilo!
Na Šírave odohrali svoj dôležitý zápas nohejbalisti od Košíc až po Michalovce. Už 20. ročník memoriálu si tu cez sieť zmerali svoje sily hráči z Humenného, Trebišova, Revúcej, Košíc, Michaloviec i Veľkých Kapušian.
Už 20. ročník nohejbalového podujatia pod názvom „Memoriál“ sa uskutočnil v sobotu 29. augusta na Zemplínskej Šírave na športových ihriskách Vojenskej zotavovne (hotel Granit). Usporiadateľom tohoto tradičného podujatia bol Nohejbalový klub Zalužice.
Hralo sa na štyroch kurtoch v kategórii registrovaných a amatérov a to v dvoch disciplínach – dvojice a jednotlivci. „Podujatia sa zúčastnilo 16 dvojíc a 18 jednotlivcov z Košíc, Michaloviec, Humenného, Trebišova, Revúcej, Veľkých Kapušian, Kožuchova a Zalužíc,“ informoval nás starosta obce Zalužice
Pozrite si FOTO
Výsledky
Dvojice – registrovaní: o 3. miesto: Lukáš Gabák, Martin Próc (Humenné) – Igor Hulín, Milan Černota ml. (Košice/Revúca) 2:0 o 1. miesto: Silven Gálus, Ladislav Stupák (Košice) – Marián Žigala, Marek Hulín (Košice) 2:0
Konečné poradie:
- Silven Gálus, Ladislav Stupák (Košice)
- Marián Žigala, Marek Hulín (Košice)
- Lukáš Gabák, Martin Próc (Humenné)
- Igor Hulín, Milan Černota ml. (Košice/Revúca)
Dvojice – amatéri: o 5. miesto: ROTO Košice – Zalužice (ženy) 2:0 o 3. miesto: Kožuchov – Veľké Kapušany 2:1 o 1. miesto: Trebišov – Revúca 2:0
Konečné poradie:
- Trebišov – Marián Danko, Miroslav Hepka
- Revúca – Marián Gočaltovský, Peter Viest, Milan Černota st.
- Kožuchov – Michal Koscelanský, Ján Chlebaško, Patrik Kočiš
- Veľké Kapušany – Zoltán Dóczi, Peter Repovský, Ľudovít Mišľan
- ROTO Košice – Ján Strišovský, Róbert Nagy
- Zalužice (ženy) – Beáta Sekletárová Zuzana Viňanská
Jednotlivci – registrovaní: o 3. miesto: Igor Hulín (Košice) – Martin Próc (Humenné) 2:1 o 1. miesto: Ladislav Stupák (Košice) – Silven Gálus (Košice) 2:0
Konečné poradie
- Ladislav Stupák (Košice)
- Silven Gálus (Košice)
- Igor Hulín (Košice)
- Martin Próc (Humenné)
Jednotlivci – amatéri: o 3. miesto: Milan Černota st. (Revúca) – Michal Koscelanský (Kožuchov) 2:1 o 1. miesto: Lukáš Apiar (Zalužice) – Marián Mihok (Humenné) 2:0
Konečné poradie
- Lukáš Apiar (Zalužice)
- Marián Mihok (Humenné)
- Milan Černota st. (Revúca)
- Michal Koscelanský (Kožuchov)