Tlačové správy Rôzne

Nová súťaž krásy na obzore: Ale POZOR! Tentokrát je tu príležitosť pre mužov

Konečne aj muži na Slovensku môžu byť v centre pozornosti. Súťaž dáva príležitosť aj neprofesionálnym modelom a len s miernymi limitmi na postavu. TU sa dozviete termíny castingov.

Ilustračný obrázok k článku Nová súťaž krásy na obzore: Ale POZOR! Tentokrát je tu príležitosť pre mužov
8
Galéria
Foto: Lukáš Zavacký / Zdroj: Dnes24.sk

MISS&MISTER INFINITY BEAUTY je nová súťaž krásy, jej predchodcom boli Východniar/ Východniarka roka. A keďže súťaž mala veľký úspech a krásni ľudia sa nerodia len na východe, rozhodli sa organizátori dať príležitosť všetkým záujemcom, predovšetkým mužom, na celoslovenskej úrovni.

„Po predošlých skúsenostiach z podobných aktivít, sme sa rozhodli vniesť do sveta Miss opäť aj mužské pokolenie. Predsa aj muži majú čo ukázať,“ vysvetlila vznik súťaže jej riaditeľka Catalina Katisher Titurus. Nejde teda len o štandardnú súťaž Miss ako ju poznáme. Súťaž je rozdelená do dvoch častí. Jarná časť je určená mužom ako Mister Infinity Beauty a jesenná časť ženám ako Miss Infinity Beauty. „Vidíme, že v modelingových agentúrach je nepomer mužov a žien. Preto vieme súťažou pomôcť rozšíriť ich portfóliá o modelov. Záleží na dohode a spolupráci,“ pokračuje riaditeľka súťaže. Jednoznačne ide o šancu a možnosť pre všetkých mužov vstúpiť do sveta modelingu, módy a súťaží krásy.

Tak ako v iných súťažiach krásy sú už podmienky a limity menej striktné, aj v súťaži Mister Infinity Beauty sú podmienky pre mužov trocha miernejšie. Súťaže sa môžu zúčastniť aj Česi.

Vek: 18 – 40 rokov (18 rokov minimálne v deň finále 8.4.2017)
Výška: min. 175 cm (pri sexi tele možná tolerancia 2–3cm)
Občianstvo: SR alebo ČR

Termíny a čas castingov: 16:00–18:00 hod

22.2.2017 MIC­HALOVCE – Hotel Družba
28.2.2017 ŽILINA – Palac Hotel Polom
8.3.2017 BRATIS­LAVA – Satori Stage

Vopred môže každý záujemca zaslať aj prihlášku na webe www.missmisterinfinitybeauty.sk, alebo len jednoducho prísť na jeden z castingov. Na castingu je potrebné mať zo sebou len OP, nie je podmienkou sa predvádzať v plavkách, nepožadujú sa žiadne registračné poplatky.

Po castingoch vyberie porota 10 finalistov, ktorí spoločne absolvujú exkluzívne sústredenie v Bratislave spojené aj s fotením v RegioJete. Vo veľkom finále 8. apríla 2017 v žilinskom hoteli Palac Polom budú bojovať o titul Mister Infinity Beauty 2017 a hodnotné ceny.

Spomedzi porotcov sa na finalistov okrem iných teší aj dizajnérka Gabriela Giotto, pripravila si pre nich zaujímavé prekvapenie. Zaujať svojou postavou a možno i hlasom vo voľnej disciplíne by mohli muži aj „slovenskú Beyonce“ Gitanu, ktorá bude taktiež sedieť v porote vedľa Renáty Zmajkovičovej, Valéra Ferka, Andrei Olveckej či riaditeľky televízie Severka Miroslavy Sklenárovej a ďalších.

foto: Východniar roka 2016

Prierez FOTO súťažou Východniar roka 2016
8
Galéria
Foto: Lukáš Zavacký / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: PR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM