Zuzana Ročeňová Rôzne

Obľúbené letovisko chcú pohnúť k lepšiemu: Zbierajú sa návrhy na zlepšenie podmienok na Domaši!

Skupina občianskych aktivistov spustila, v týchto dňoch, verejnú výzvu na predkladanie návrhov. Ide o návrhy, ktoré by mali zlepšiť život a podmienky rekreácie na Domaši.

Ilustračný obrázok k článku Obľúbené letovisko chcú pohnúť k lepšiemu: Zbierajú sa návrhy na zlepšenie podmienok na Domaši!
Zdroj: TASR

Obľúbené letovisko Domaša má možnosť prostredníctvom predkladaných návrhov zlepšiť životnú úroveň a taktiež podmienky rekreácie.

Zapojiť sa môžu chatári aj bežní ľudia

Do verejnej výzvy na predkladanie návrhov, sa môžu zapojiť bežní ľudia, chatári alebo obyvatelia obcí spravujúcich rekreačné strediská pri spomínanej vodnej nádrži na východe Slovenska.

„Uveďte, ktorej obci a ktorému starostovi v okolí Domaše sú vaše želanie či žiadosť určené, či ste chatár, rekreant alebo obyvateľ danej obce, no a samozrejme, čo vás trápi a aký problém žiadate vyriešiť. Vaše požiadavky by mali byť reálne s prihliadnutím na to, čo je možné v priebehu roka, respektíve do letnej turistickej sezóny zrealizovať,“ uvádza sa v podmienkach spomínanej výzvy zverejnených na oficiálnej internetovej stránke Domaše.

Návrhy budú adresované priamo starostom

Iniciátorom výzvy je Občianske združenie chatárov a rekreantov Domaše. Zhromaždené požiadavky sa chystá spracovať do uceleného dokumentu, ktorý chce následne adresovať starostom jednotlivých obcí v okolí Domaše – Holčíkoviec, Novej Kelče, Bžian a Kvakoviec.

Verejnosť môže zasielať svoje návrhy autorom výzvy na adresu info@domasacity.sk a to do 31. januára tohto roka.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM