Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Policajti urobili radosť deťom v Michalovciach: Prekvapili ich darčekmi, FOTO

Na Mikuláša sa zahrala aj polícia, ktorá obdarila najmenších rôznymi balíčkami. S Mikulášom prišiel aj anjel.

Ilustračný obrázok k článku Policajti urobili radosť deťom v Michalovciach: Prekvapili ich darčekmi, FOTO
8
Galéria

Muži zákona sa rozhodli urobiť radosť deťom v Michalovciach. Na najmenších čakalo okrem príslušníkov polície aj prekvapenie. A to v podobe mikulášskych balíčkov.

Detský domov

Policajný Mikuláš zavítal do centra mesta do jednej z kultúrnych inštitúcií, kde už čakala kopa nedočkavých detí z Detského domova Františka Kubáča v Michalovciach.

Zemplínske osvetové stredisko Michalovce spolu s Okresným riaditeľstvom Policajného zboru v Michalovciach pripravili pre deti pohostenie, balíčky aj program.

Radosť

O kultúrny program sa postarali žiaci zo Súkromnej umeleckej školy Talentum v Michalovciach. Radosť z vydarenej policajnej akcie mali tentokrát nielen policajti, ale aj tí najmenší.

„V priestoroch Zemplínskeho osvetového strediska v Michalovciach, kde bolo pre deti Detského domova F. Kubáča v Michalovciach pripravené pohostenie, Mikuláš deťom nadelil balíčky od policajtov a žiaci zo Súkromnej umeleckej školy Talentum v Michalovciach toto posedenie spríjemnili svojim vystúpením,“ zverejnila polícia.

Pozrite si aj radosť detí na fotkách nižšie.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Prekvapenie pre deti z Detského domova F. Kubáča v Michalovciach
8
Galéria

Pozrite si vo videu nižšie aj vianočné trhy v susedných Košiciach.

Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM