Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Posledný novembrový týždeň v Michalovciach: Dámska jazda aj Richard Müller

Už o pár dní nás čaká prvá adventná nedeľa. Ešte predtým si vychutnajte posledný novembrový týždeň v Michalovciach.

Ilustračný obrázok k článku Posledný novembrový týždeň v Michalovciach: Dámska jazda aj Richard Müller
Foto: Jana Bujňáková / Zdroj: Dnes24.sk

Prednáška

25. 11. 2019 o 17.00 hod., v malej sále Mestského kultúrneho strediska v Michalovciach

Hvezdáreň v Michalovciach a Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach vás pozývajú na prednášku na tému KALENDÁRE. Prednáška sa uskutoční 25. novembra o 17.00 hod. v malej sále Mestského kultúrneho strediska v Michalovciach a bude doplnená premietaním počítačovej prezentácie. Prednášať bude PhDr. Milada Jakubecová, odborná pracovníčka Hvezdárne v Michalovciach. Vstup voľný!

Zóna bez peňazí

30. 11. 2019 od 9:00 do 14:00 hod., Mestské kultúrne stredisko, Michalovce

Ak máte doma nepotrebné, ale zachovalé a nepoškodené sezónne – zimné oblečenie aj hračky, hry, domáce potreby a iné, doneste ich v sobotu dopoludnia do vestibulu MsKS v Michalovciach (Kino Centrum). Určite niekomu pomôžete alebo urobíte radosť. Z prinesených vecí bude možné si vyberať priebežne, najneskôr však do druhej popoludní.

Dámska jazda

30. 11. 2019 o 14:00 hod., U Tiffanyho v Michalovciach

„V žiadnom veku by si sa nemala uspokojiť s tým, že si len tak sadneš ku krbu a budeš sa pozerať naokolo. Život je určený k tomu, aby si ho prežila. Zvedavosť musí byť neustále prítomná. Nikdy a za žiadnych okolností sa nesmieš otočiť životu chrbtom.“ Takto vás pozývajú organizátori na Dámsku jazdu U Tiffanyho v Michalovciach už 30. 11. 2019 o 14:00 hod.

Richard Müller

1. 12. 2019 o 18:00 hod., Mestské kultúrne stredisko, Michalovce

S tohtoročným projektom “Šansóny a iné piesne” precestuje Richard Müller spolu s hosťami Michaelom Kocábom a Ondřejom Soukupom celé Slovensko a Česko. Koncertný program bude pozostávať zo šansónových piesní z autorskej dielne Hapka/Horáček, s tematicky nosným albumom V penziónu svět, na ktorom v r. 1988 exceloval okrem iných interpretov Richard Müller aj Michael Kocáb.

V programe zaznejú menej hrávané piesne z diskografie R.Müllera, ako aj overené hity v skvelých aranžmánoch špičkovej sprievodnej skupiny.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Vedeli ste, že Michalovce už majú vianočnú výzdobu? Pozrite si ju nižšie vo fotogalérii.

OBRAZOM: Michalovce už majú vianočnú výzdobu
13
Galéria
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM