Rôzne

Poznáte naše mesto? Ukážte sa v KVÍZE, ako by ste poradili turistom

V našom meste je množstvo miest, ktoré stoja za návštevu. Stretnete turistu a on sa vás opýta na ulicu. Viete mu poradiť?

Ilustračný obrázok k článku Poznáte naše mesto? Ukážte sa v KVÍZE, ako by ste poradili turistom
Zdroj: TASR

Mesto Michalovce ponúka množstvo zaujímavých miest, ktoré stoja za návštevu. Ak hľadáte tip na výlet s rodinou či priateľmi, je rozhodne z čoho vyberať. Ale čo ak stretnete turistu a máte ho nasmerovať na správnu ulicu, na ktorú sa vás pýta? Dokážete to?

Kým niektoré turistické atrakcie patria medzi vyhľadávané, iné sú ľuďom známe o niečo menej. Viete, kde sa nachádza rodinná hrobka rodu Sztárayovcov?

Preverte svoje vedomosti

Preskúšajte svoje vedomosti o zaujímavých turistických lákadlách v Michalovciach. Otestovať sa môžete prostredníctvom nášho kvízu.

Kliknite na KVÍZ: Vedeli by ste poradiť turistovi? Otestujte sa, ako poznáte Michalovce!

Ako to funguje?

V kvíze sa vám postupne zobrazí desať otázok. Ku každej máte na výber z troch možností, správna je, samozrejme, vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 15 sekúnd.

Ak nestihnete odpovedať v limite, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Vylepšujte svoje skóre

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na Facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom.

ilustračné foto

Spoznávajte viac

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM