Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Pozrite si ich aj vy: Témy, ktoré počas týždňa bodovali najviac

Nestíhali ste sa venovať informáciám z Michaloviec a okolia? Prinášame vám pekne pokope témy, ktoré počas tohto týždňa na našom portáli bodovali najviac.

Ilustračný obrázok k článku Pozrite si ich aj vy: Témy, ktoré počas týždňa bodovali najviac
Zdroj: Dnes24.sk

Nová piesková pláž

Nová piesková pláž na Šírave vzniká v obci Kaluža na brehu druhej najväčšej vodnej plochy na Slovensku – Zemplínskej šíravy (konkrétne pri hoteli Glamour). Je ohraničená kamenným múrom a jej návštevníci budú mať k dispozícii ihrisko na plážový volejbal, detské ihrisko, pieskovisko, ležadlá či slnečníky. Vytvorením peknej pláže sa predpokladá aj zvýšenie počtu návštevníkov a prenocovaní na Šírave. Piesková pláž na Šírave je momentálne v štádiu finálnych úprav.

Atraktívne plány na sídlisku

Na ostatnom rokovaní michalovské mestské zastupiteľstvo schválilo žiadosť o nenávratný finančný príspevok na realizáciu projektu Regenerácia medziblokových priestorov sídliska Západ. Radnica uviedla, že prípade, že mesto bude v projekte úspešné, budú upravené priestory medzi obytnými blokmi A, A1 a A9. Pozrite si, čo všetko je v pláne.

Hudobné akcie na amfiku

Hudobný zážitok počas leta pod holým nebom? Na svoje si môžete prísť aj v amfiteátri, ktorý sa nachádza v rekreačnom stredisku Hôrka na Zemplínskej šírave. Ten ožije počas leta i muzikou. Chystajú sa tam totiž viaceré akcie, ktoré návštevníkov potešia hudbou. Prinášame vám ich prehľad.

Roztomilé tablá škôlkarov

Len nedávno výklady v Michalovciach spestrili diela maturantov. Teraz prišli na rad aj mladšie ročníky. Škôlkari z Michaloviec taktiež ukončili jedno dôležité obdobie svojho života. Od septembra zasadnú do lavíc základných škôl. Spomienky na škôlku im však ostanú okrem iného aj v podobe roztomilých tabiel. Nám sa ich vo výkladoch v centre Michaloviec podarilo objaviť hneď niekoľko, hoci náš „prieskum“ nemusí byť v tomto smere stopercentný. V našej fotogalérii si môžete pozrieť všetky tablá predškolákov, ktoré sa nám podarilo nájsť v centre nášho mesta.

Pieskové kráľovstvo

Na novej pláži na Zemplínskej šírave sa môžu návštevníci tešiť na Pieskové kráľovstvo. O krásny zážitok sa vám postarajú sochy rozprávkových či mýtických postáv a to nie je všetko!

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM