Veronika Ondo-Cholewová Správy

PREHĽAD: 7 top akcií, na ktoré sa v novembri môžete tešiť v Michalovciach

November príchádza a kam si počas neho vyraziť v Michalovciach? Zostavili sme výber podujatí, ktoré sú podľa nás tie najzaujímavejšie.

Ilustračný obrázok k článku PREHĽAD: 7 top akcií, na ktoré sa v novembri môžete tešiť v Michalovciach
Zdroj: TASR

Talkshow Petra Marcina

5. 11. 2017 o 19:00 hod., Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach

Peter Marcin prichádza do Michaloviec so zájazdovou verziou najpopulárnejšej a najúspešnejšej slovenskej TalkShow. Môžete sa tešiť na skvelú live atmosféru, rozhovory, príhody, ale aj scénky, pesničky, či interakcie s divákmi. Hosťami v michalovskom MsKS budú herečka Zuzana Tlučková, herec Peter Sklár a heligonkárka a speváčka Vlasta Mudríková. A možno prídu aj Stromokocúr so Zuzou či Malý Mirko.

Peter Nagy

13. 11. 2017 o 19:00 hod., Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach

Peter Nagy si za 32 rokov profesionálnej kariéry vybudoval repertoár, ktorý poznajú ľudia viacerých generácií. Poetické balady ako Kristínka iba spí, Udobrenia, Psi sa bránia útokom, alebo piesne plné nadhľadu Aj tak sme frajeri, So mnou nikdy nezostarneš, či Sám s nohami na stole…To je len malý výber piesní, ktoré odznejú v tomto koncertnom programe v novej akustickej podobe s doprovodným slovom Petra Nagya, tak trochu s nadhľadom a s úsmevom.

Horovov Zemplín 2017

15. 11. 2017 o 9:00 hod., Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach

MsKS Michalovce, Mesto Michalovce, Matica slovenksá a DMS Michalovce pozývajú na 41. ročník súťaže v umeleckom prednese poézie. Horovov Zemplín 2017 sa uskutoční 15. 11. 2017 o 9.00 hod. vo veľkej sále MsKS. Horovov Zemplín sa spája s krásou poézie a našou nádhernou, spevnou a drahou slovenčinou. Ak ste milovníkmi poézie, nenechajte si ujsť túto recitátorskú akciu spojenú so súťažou.

Paľo Hammel a Juraj Burian

21. 11. 2017 o 18:00 hod, Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach

V Michalovciach sa uskutoční unplugged koncert skupiny Hurikán a Paľa Hammela s Jurajom Burianom. O skvelý hudobný zážitok budete mať postarané 21. novembra o 18. hodine v Mestskom kultúrnom stredisku v Michalovciach. Čaká na vás príjemný hudobný program s nenútenou atmosférou, ktorý dokáže komunikovať s každým divákom.

Babkiny vnuci

23. 11. 2017 o 18:00, Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach

MsKS Michalovce vás pozýva na koncert ruskej ľudovej skupiny z Brianska (Rusko).Tento súbor vystupoval napríklad aj v programe XXX. letných Olympijských hier v Londýne v roku 2012. Vstup na toto hudobné podujatie bezplatný.

Babkini vnuci
1
Galéria

Koncert

24. 11. 2017 o 20:00 hod., , Freedom, Michalovce

Vo Freedome vystúpia 24. novembra o 20. hodine dvaja slovenskí folkoví pesničkári. Martin Brečko z Košíc, príde so svojimi pesničkami o živote, láske a vesmíre. A Michal Džuka prinesie z Liptova nádych Slovenskej prírody v pesničkách s nádychom prirodzenosti a absurdností medziľudských vzťahov.

Beh o Štít mesta Michalovce

24. 11. 2017, Nám.osloboditeľov, Michalovce

V centre Michaloviec bude 24. novembra po zotmení rušno. Námestím a ulicami mesta pobeží množstvo bežcov. V Michalovciach sa totiž bude konať už XXV. ročník bežeckého podujatia o štít mesta Michalovce, ktoré bude súčasťou osláv oslobodenia nášho mesta.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM