Tlačové správy

Richard Müller predstaví svoje TO NAJLEPŠIE TOUR už 1. októbra v Michalovciach

Jarná časť TO NAJLEPŠIE TOUR Richarda Müllera bola doslova triumfom! Každý koncert obľúbeného speváka sprevádzali standing ovation.

Ilustračný obrázok k článku Richard Müller predstaví svoje TO NAJLEPŠIE TOUR už 1. októbra v Michalovciach
Zdroj: KALAMA PRODUCTION

Šansónové úpravy hitov „Milovanie v daždi“, „Rozeznávám“, „Koniec sveta“, či „Po schodoch“ sa fanúšikom veľmi páčili. Skvelú atmosféru si užívalo nielen publikum, ale aj obľúbený spevák. Pre veľký záujem Richard Müller pokračuje s netradičným turné aj na jeseň. Richardove piesne v podaní akustických hudobných nástrojov zaznejú už 1. októbra aj v Michalovciach.

Koncerty jarnej časti TO NAJLEPŠIE TOUR dopadli na výbornú! Komornú šansónovú polohu Richardových najväčších hitov fanúšikovia ocenili burácavý potleskom. Koncerty si užívalo publikum aj obľúbený spevák.

„Hrali sme v menších českých a slovenských mestách a ľudia boli fantastickí. Tým pádom som si to aj ja užíval. Ja používam jednu vetu, keď sa mi koncert páči. Vravievam: Najradšej by som si vás vozil na každý koncert. A túto vetu som použil skoro každý koncert. Ďakujem mojim fanúšikom, vážim si. Podľa reakcií a standing ovation si myslím, že túto netradičnú polohu prijalo publikum výborne. Užívali sme si to všetci a už sa tešíme na jesennú časť,“ povedal Richard Müller.

Obľúbený hudobník každé turné prináša fanúšikom niečo nové. Hity „Milovanie v daždi“, „Rozeznávám“, „Koniec sveta“, či „Po schodoch“ v akustickom podaní Richardových fanúšikov vás doslova očaria. V sprievode klarinetu, flauty či kontrabasu budú neopakovateľným hudobným zážitkom.

„Moja kapela je skvelá. Spolu hráme už dlhé roky, pribudol akurát kontrabasista Maťko Gašpar, s ktorým som už v minulosti spieval. Hrá nám to perfektne,“ dodáva Richard Müller.

Na TO NAJLEPŠIE TOUR Richarda sprevádza gitarista Peter Markuljak, klávesista Matej Benko, kontrabasista Martin Gašpar, Michal Žáček, ktorý hrá na dychové nástroje a bubeník a kapelník Juraj Kuchárek.

Vynikajúci zážitok pre fanúšikov chystá oceňovaný spevák a skladateľ v Michalovciach, kde sa so svojou kapelou predstaví už 1. októbra v Mestskom kultúrnom stredisku. Nenechajte si ujsť intímnu výpoveď Richarda Müllera, ktorá sľubuje neopakovateľný hudobný zážitok.

Vstupenky sú k dispozícii v sieti www.predpredaj.sk a v pokladni Mestského kultúrneho strediska v Michalovciach.

Hrajte o lístky na koncert v našom meste!

Ak sa zapojíte do našej súťaže, môžete získať 2 vstupenky na koncert Richarda Müllera v našom meste. Napíšte nám, v koľkých slovenských mestách sa bude konať turné TO NAJLEPŠIE TOUR tento rok. Svoje odpovede posielajte na sutaz@global24.sk, nezabudnite uviesť svoje celé meno a mesto, do ktorého by ste v prípade výhry išli na koncert. Odpovede posielajte najneskôr do utorka 20.septembra. Zaslaním súťažného e-mailu dávate súhlas so spracovaním osobných údajov pre potreby súťaže.

Richard Müller predstaví svoje TO NAJLEPŠIE TOUR
6
Galéria
Zdroj: KALAMA PRODUCTION
Zdroj: KALAMA PRODUCTION
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM