Rôzne

Romantika pod hviezdami: V Michalovciach môžete zažiť Živé planetárium, o čo ide?

O krásny zážitok bude postarané. V Michalovciach môžete už onedlho zažiť veľmi pekné a zaujímavé chvíle. Veď čítajte viac...

Ilustračný obrázok k článku Romantika pod hviezdami: V Michalovciach môžete zažiť Živé planetárium, o čo ide?
Zdroj: TASR

Pod Hrádkom v Michalovciach sa chystá pekné a zaujímavé podujatie. Pôjde o špeciálne večerné pozorovanie pod názvom Živé planetárium. To sa uskutoční už v tento piatok v michalovskej hvezdárni.

Na terase

Túto zaujímavú akciu prichystala pre svojich návštevníkov Hvezdáreň Michalovce. Špeciálny typ večerného pozorovania pre verejnosť s názvom Živé planetárium môžete zažiť 25. 1. a to konkrétne od 17.30 hod.

Pre záujemcov to bude relax aj zaujímavý zážitok. Len tak si ľahnete a vychutnáte si večernú oblohu. Na terase ju budete môcť pozorovať voľným okom s výkladom o súhvezdiach a mytológii viažucej sa k ním.

Limitovaný počet

Kapacita na podujatie je limitovaná počtom ležadiel na terase, kde bude prebiehať pozorovanie, preto je potrebné sa na toto pozorovanie prihlásiť vopred a to do dňa konania na tel.: 056/644 32 60 alebo emailom info@hvezdaren-mi.sk

„V prípade nepriaznivého počasia sa bude konať náhradný program v prednáškovej miestnosti,“ upozornila Hvezdáreň Michalovce. Vstupné je rovnaké ako na obyčajné pozorovanie: dospelí 2 €, deti 1€.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

V piatok môžete pozorovať hviezdy a dnes si pozrite video súvisiace s úplným zatmením Mesiaca, ktoré bolo len nedávno a to dňa 21. 1. 2019.

Zdroj: Dnes24.sk

Titulné foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM