Marcel Mojžiš Krimi

Rumuni zmlátili v Michalovciach 23-ročného mladíka: Bitka po celom tele!

V našom meste došlo k bitke. Podľa polície občania Rumunskej republiky zbili 23-ročného Michalovčana. Tu sú podrobnosti.

Ilustračný obrázok k článku Rumuni zmlátili v Michalovciach 23-ročného mladíka: Bitka po celom tele!
Zdroj: TASR

Podľa polície v stredu došlo v našom meste k lúpeži a to po tom, čo o 02,35 hodine v jednom michalovských barov sa trojica mladíkov vzájomne dohodla, že vonku zbijú 23-ročného Michalovčana.

„Spoločne vyšli na ulicu a rozbehli sa za poškodeným, ktorého prenasledovali na Kostolné námestie smerom k policajnej budove. Ako prvý ho dobehol 21-ročný mladík, ktorý poškodeného zozadu stiahol za vak na zem, kde ho následne fyzicky napadol. Kým ho udieral do hornej časti tela, pribehli aj ďalší dvaja mladíci vo veku 20 a 23 rokov. Obaja sa pridali a poškodeného bili a kopali po celom tele. Prvý z útočníkov mu prehľadal vrecká a z peňaženky mu vybral a odcudzil finančnú hotovosť vo výške 40,– eur o čom ďalší dvaja nevedeli. Následne z miesta všetci traja odišli,“ uviedol krajský policajný hovorca Alexander Szabó.

Ten zároveň dodal, že poškodený muž podľa predbežnej lekárskej správy utrpel zranenia s dobou liečenia a PN do 7 dní. „Vyšetrovateľ policajného zboru 21-ročného mladíka obvinil zo spáchania zločinu lúpeže, za čo mu v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na tri až osem rokov. Ďalší dvaja útočníci si odniesli obvinenie z prečinu výtržníctva za čo im v prípade dokázania viny hrozí až trojročné väzenie,“ povedal Szabó.

Všetci traja obvinení sú občanmi Rumunskej republiky a sú umiestnení v cele policajného zaistenia s návrhom na ich väzobné stíhanie.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM