Rôzne

Sobota a nedeľa v Michalovciach a okolí? PREHĽAD zaujímavých podujatí

Ani sme sa nenazdali a je tu opäť víkend. Čo zaujímavé sa bude počas neho v Michalovciach a okolí diať? Tu sú naše tipy...

Ilustračný obrázok k článku Sobota a nedeľa v Michalovciach a okolí? PREHĽAD zaujímavých podujatí
Zdroj: Dnes24.sk

Vianočné trhy

Michalovce

Vianočné trhy si na Obchodnej a Markušovej ulici môžete v našom meste vychutnať aj počas soboty. Návštevníci môžu na nich ochutnať rôzne špeciality, či si napríklad nakúpiť rôzne darčeky pod stromček, ktorými potešia svojich najbližších. A nechýba ani tradičná ulička remesiel.

Vianočný benefičný koncert

10. decembra o 18:00, Veľká sála MsKS Michalovce

10. decembra o 18. hodine je vo Veľkej sále MsKS naplánovaný Vianočný benefičný koncert pod záštitou primátora mesta Viliama Zahorčáka -„Šťastie, zdravie, pokoj svätý vinšujeme Vám…“. Účinkujú: Miroslav Dudík – husľový virtuóz a spevák, Ján Babjak – sólista opery SND v Bratislave, Vladimír Dobrík – konferencier, recitátor a spevák, Martina Ovečková – klavír, Michal Kolárik – cimbal (dobrovoľné vstupné)

Vianoce s heligónkou

11. decembra o 15:00, v sále MsKS Michalovce

Zemplínski helikongári a Hnojňaňe vás pozýva v nedeľu o 15. hodine do Mestského kultúrneho strediska v Michalovciach, kde zároveň predstavia svoje nové hudobné cd. Koncert bude plný vianočnej atmosféry a hudobníci vás naladia na sviatočnú melódiu.

Od Ondreja do Vianoc

11. decembra o 16:00, v Chráme sv. Michala v Topoľanoch

V Topoľanoch si pre vás pripravili program s názvom Od Ondeja do Vianoch, v ktorom sa predstaví folklórny súbor Hatalovčan. V nedeľu o 16. hodine vás pozývajú do Chrámu sv. Michala v Topoľanoch.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z MIchaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM