Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Sú naozaj zaujímavé, viete o nich? TOP akcie tohto týždňa v Michalovciach

Máme tu ďalší októbrový týždeň a spestriť si ho môžete aj vďaka zaujímavým podujatiam v Michalovciach. Vybrali sme pre vás tie naj. Tu sú...

Ilustračný obrázok k článku Sú naozaj zaujímavé, viete o nich? TOP akcie tohto týždňa v Michalovciach
Zdroj: TASR

St. Petersburg balet

24. 10. 2017 o 19:00 hod. v Mestskej športovej hale v Michalovciach

Ruský baletný súbor St. Petersburg balet, ktorý tvorí 45 členov, konečne zavíta aj do Michaloviec. V rámci svojho európskeho turné sa v našom meste predstaví 24. októbra o 19:00 hod. v Mestskej športovej hale. Labutie jazero je z klasického repertoáru jednoznačne najslávnejší balet, milujú ho diváci po celom svete.

Živá rieka

25. 10. 2017 o 18:00 hod., Kino Centrum Michalovce

Tatry sú fascinujúcim ostrovom divočiny. Ponúkajú neuveriteľne rozmanité príbehy zo života ich divokých obyvateľov. Kino Centrum Michalovce v spolupráci so spoločnosťou Arolla Film vám prinášajú tatranskú kinematografiu. Ponúknu vám pohľad na tatranskú divočinu. Po premietaní filmu bude aj beseda s tvorcami filmu.

Židia v Michalovciach

26. 10. 2017 o 10:00 hod., Zemplínska knižnica G. Zvonického, Michalovce

V okresnej knižnici budete môcť zažiť zaujímavé rozprávanie PaedDr. Martina Molnára, ktorý je nielen historikom nášho mesta, ale aj zostavovateľom knihy Židia v Michalovciach. Dozviete sa nielen o židovských kúpeľoch, ktoré stáli na brehu Laborca, synagóge, ktorá stála pri budove MsKS, ale v 70. rokoch 20. storočia bola zbúraná, ale aj o deportáciách židovského obyvateľstva počas 2. svetovej vojny.

Desmod tour

27. 10. 2017 o 18:30 hod., Chemkostav aréna, Michalovce

V Michalovciach štartuje turné skupiny Desmod, ktoré nesie názov Molekuly Zvuku Tour 2017, podľa nového albumu skupiny. Koncert známej slovenskej kapely si môžete vychutnať 27. októbra o 18:30 v Chemkostav aréne.

Halloween párty s kapelou

27. 10. 2017 o 20:00 hod., !freedom, Námestie osloboditeľov 80, Michalovce

V Michalovciach sa uskutoční Halloween párty s kapelou KURKUS, ktorá príde so svojou šou do !freedomu. Pôjde o štýl Vulgar pop, Electro Dance Punk. V zložení kapely sa predstaví: Robert Tkáč – bicie, Filip Orátor – gitara, spev, Honoré – basgitara.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM