Rôzne

Súťaž o najkrajšiu obec? Tieto 3 dediny z okresu Michalovce sa držia najvyššie!

Hlasovanie o najkrajšiu obec sa chýli ku koncu. V hre sú aj tie naše, dediny z Michalovského okresu. Vieme, ktorým z nich sa zatiaľ darí najlepšie.

Ilustračný obrázok k článku Súťaž o najkrajšiu obec? Tieto 3 dediny z okresu Michalovce sa držia najvyššie!
Zdroj: TASR

Internetový portál Slovakregion aj tento rok vyhlásil súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska. Odštartovala prvého apríla a končí v posledný októbrový deň. Prehupla sa tak do svojho záveru. Čas na hlasovanie sa kráti a my sme nahliadli na aktuálny stav.

Čítajte tiež: " Známa dedina pri Michalovciach ukrýva čarovné rybníky: V oáze aj domček na mieste, ktoré by ste nečakali, FOTO

Na prvom mieste je obec Divín, za ňou sa nachádzajú Smižany a prvú trojicu uzatvára dedina s názvom Ilija.

Najlepší z nášho okresu

Ďalej sme zaostrili na obce z nášho okresu. Najvyššie z nich v priebežnom rebríčku sa drží obec Krásnovce, ktorej aktuálne patrí 88. miesto v konkurencii takmer 2 800 ďalších dedín. 100. priečka patrí Vinnému vinohradnícka dedina Zemplína láka návštevníkov: Ak milujete víno, hneď zbystrite pozornosť! a na 143. mieste sa nachádzajú Šamudovce.

Čítajte tiež: Zaujímavá dedinka pri Michalovciach: Aha, akými lákadlami sa môže pochváliť!

Ako sa zapojiť do hlasovania?

Súťaž stále prebieha a hlasovať môžete aj vy. A to prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca. Hlasovať za tú istú obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu. Zvíťazí tá, ktorá získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky budú zverejnené 5. novembra.

Foto: Pohľad z Hradu Vinné

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z MIchaloviec a okolia

Foto:ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM