Ondrej Petričko Futbal

V dohrávanom 21. kole hostia z Rimavskej Soboty strelili v priebehu jedenástich minút dva góly a nakoniec im to stačilo na zisk troch bodov. Michalovčania upravili výsledok gólom z penalty, no vyrovnať sa im už nepodarilo.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Michalovce na domácom trávniku podľahli Rimavskej Sobote 1:2!

Zverenci Alberta Rusnáka v utorok nestačili na Rimavskú Sobotu v dohrávanom 21. kole II. futbalovej ligy. Prvý gól hostí prišiel v 27. minúte, keď sa Marián Adam predral cez protihráčov a brankárovi domácich nedal šancu. Už o 11 minút neskôr pridali hostia ďalší gól z kopačky Martina Pribulu.

V druhom polčase Michalovčania pridali. Jednu z akcií zastavili hostia v šestnástke nedovoleným zákrokom a rozhodca odpískal penaltu. Tú s prehľadom premenil Janočko (viď video). V poslednej desaťminútovke sa Michalovčania pokúšali vyrovnať, no ani jedna šanca si nenašla cestu do brány. V úplnom závere vyrobil brankár hostí hrúbku, keď vybehol z brány a stratil loptu. Ani túto šancu michalovskí futbalisti nepremenili a tak prehrali 1:2.

MFK Zemplín Michalovce – MŠK Rimavská Sobota 1:2 (0:2)

Góly: 50. Janočko (11 m.) – 27. Adam, 38. Pribula

ŽK: 31. Morlacchi, 44. Hruška, 59. Božok – 35. Migaľa, 84. Adam

Rozhodoval: Marhefka

Divákov: 1 080