Rôzne

Víkend v Michalovciach a okolí? 3 podujatia, ktoré odporúčame zažiť

Máte už víkendové plány? Pomôcť s nimi vám môže náš prehľad. Nájdete v ňom 3 akcie, ktoré sú v pláne v Michalovciach či okolí a ktoré odporúčame zažiť.

Ilustračný obrázok k článku Víkend v Michalovciach a okolí? 3 podujatia, ktoré odporúčame zažiť
Zdroj: TASR

Súťaž v tlaku na lavičke

22. október o 13:00, Mestská športová hala, Michalovce

Do Michaloviec zamieria siláci z rôznych kútov Slovenska. Predposledná októbrová sobota tohto roku v našom meste bude totiž patriť celoslovenskej súťaži o Pohár Matice slovenskej, usporiadanej pod záštitou Domu Matice slovenskej (DMS)a ŠK Zemplín Michalovce. Na silákov a siláčky sa môžete prísť pozrieť do Mestskej športovej haly v Michalovciach 22. októbra. Podujatie bude zadarmo.

Zápas HK Iuventa

22. október o 15:00, Chemkostav aréna, Michalovce

HK Iuventa vás pozýva v sobotu 22. októbra na zápas, ktorý odohrá s tímom CSM Ploješť, 2. kolo Pohár EHF. Začiatok je naplánovaný o 15:00 a hrá sa v Michalovciach v Chemkostav aréne.

Na skle maľované

23. október o 19:00, Mestská športová hala Michalovce, Michalovce

Legendárny muzikál Na skle maľované sa predstaví v Michalovciach. Kultový slovenský muzikál v réžii a choreografii Jána Ďurovčíka, ktorý znova ožíva v slovenských mestách. V úlohe Jánošíka sa môžete tešiť na Janka Slezáka, ďalej uvidíte Martu Sládečkovú, Zuzanu Tlučkovú, Katarínu Hasprovú, Ivana Vojteka, Pavla Topoľského, Karola Čálika, Romana Fédera, Martina Hudeca a mnohých ďalších.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z MIchaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM