Rôzne

Víkend v Michalovciach a okolí: Ako ho môžete stráviť?

Ani sme sa nenazdali a je tu ďalší víkend. Ako ho môžete v Michalovciach či v okolí stráviť? Zlákať vás môžu naše tipy na zaujímavé akcie.

Ilustračný obrázok k článku Víkend v Michalovciach a okolí: Ako ho môžete stráviť?
Foto: Nina Táborská / Zdroj: Dnes24.sk

Richard Müller & band

1. október 2016, MsKS o 19:00

Na TO NAJLEPŠIE TOUR Richarda sprevádza gitarista Peter Markuljak, klávesista Matej Benko, kontrabasista Martin Gašpar, Michal Žáček, ktorý hrá na dychové nástroje a bubeník a kapelník Juraj Kuchárek. Vynikajúci zážitok pre fanúšikov chystá oceňovaný spevák a skladateľ v Michalovciach, kde sa so svojou kapelou predstaví už 1. októbra v Mestskom kultúrnom stredisku. Nenechajte si ujsť intímnu výpoveď Richarda Müllera, ktorá sľubuje neopakovateľný hudobný zážitok.

Zápas MFK Zemplín

1. október 2016, na Pasienkoch o 19:00

Fanúšikovia michalovského futbalu, príďte povzbudiť MFK Zemplín na Štadión na Pasienkoch. Zápas sa uskutoční v sobotu 1. októbra o 17. hodine. Proti sebe budú hrať Slovak Bratislava a náš tím Michalovce.

Párty

1. október 2016, Fabric live

Párty, hudba, zábava a oveľa viac počas sobotňajšej noci v Michalovciach. Ak je to niečo pre vás, nechajte sa zlákať do Fabric live. Dj Mike a Dj Freezer vás pozývajú na párty do Fabricu v Michalovciach. Okrem hudobnej zábavy na vás čaká najmä tá tanečná.

Michalovská šarkaniáda

2. októbra o 13:00, Zemplínska Šírava – prímestská časť

Obľúbené podujatie pre rodiny s deťmi sa uskutoční v nedeľu, keď zaplnia oblohu nad Zemplínskou šíravou šarkany. Doma vyrobené šarkany majú šancu zvíťaziť v niektorej z vyhlásených kategórií. Na začiatku podujatia prebehne registrácia účastníkov. Okrem toho budú ocenení aj majitelia najväčšieho, najmenšieho aj najvyššie lietajúceho šarkana.

Ukončenie cykloturistickej sezóny

1. a 2. októbra o 7:00, 8:00

Turistiku si môžete počas víkendu vybrať z Podhorode do R. Hámrov, a to v sobotu o 7. hodine ráno. Na druhý deň Prvý michalovský klub slovenských turistov pripravil podujatie s názvom Ukončenie cykloturistickej sezóny. Už z názvu vyplýva, že je určené pre milovníkov cykloturistiky. Viac info www.kstmichalovce.sk

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z MIchaloviec a okolia

Foto:ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM