Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Víkend v Michalovciach a okolí? Vyberajte z tipov našej redakcie

Môžeme sa radovať, ďalší víkend je už tu. Spomedzi akcií, ktoré sa počas neho chystajú v Michalovciach a okolí, naša redakcia vybrala hneď niekoľko tipov.

Ilustračný obrázok k článku Víkend v Michalovciach a okolí? Vyberajte z tipov našej redakcie
Zdroj: Dnes24.sk

Stretnutie paraglajdistov

do 30. 7., Kaluža

Desiatky paraglajdistov zo Slovenska i zahraničia môžete vidieť vznášať sa nad slovenským morom a regiónom Zemplína. V rekreačnom stredisku Kaluža sa totiž od 26. až do 30. júla koná Medzinárodné stretnutie motorových paraglajdistov. Sobota 29. júla bude plná statických aj dynamických ukážok lietajúcich zariadení pre verejnosť.

Kráľovstvo detí

29. 7. od 15:00 do 18:00 hod., pláž Glamour

Na novej pláži pod hotelom Glamour je naplánované sobotné podujatie Kráľovstvo detí. Najmenší si nájdu na pieskovej pláži vedľa móla v Kaluži v sobotu 29. júla program určený len pre nich. V rámci série podujatí Kráľovstvo detí sa uskutoční v sobotu si môžu užiť dobrodružné pirátske hľadanie pokladu.

Srdcu nerozkážeš

29. 7. o 17:45 hod., Kino Centrum Michalovce

Kumail je stand-up komik, príležitostný vodič Uber taxi a najväčší fanúšik Aktov X. Emily študuje psychológiu, má zmysel pre humor a rozhodne sa teraz nechce viazať. Teda aspoň do chvíle, než vyrazí na večer stand-up komikov. Duchaprítomný Kumail, Emily okamžite padne do oka a aj keď obaja tvrdia opak, skoro je jasné, že nepôjde o záležitosť na jednu noc.

Špacírky

30. 7. 2017, od 8:30, podľa miesta zastávok

V nedeľu sa bude špacírkovať s výkladom sprievodcu, ktorý ľuďom porozpráva zaujímavosti nielen z histórie vždy daného konkrétneho miesta. Čakajú vás drevené chrámy v Ruskej Bystrej a Inovci, Hrádok v obci Podhoroď, jazierko pri Beňatine. O 13:00 hod. cesta späť – zastávky výstupu podľa zastávok nástup.

Ak nestihnete podujatie túto nedeľu, bude každú nedeľu, počas mesiacov júl a august. Cena výletu: dospelý: 10 €, deti 0–2 roky 0 €, deti 3–12 rokov 5 €, študenti do 25 r. 7,50€. Nahlásiť sa môžete najneskôr deň pred uskutočnením výletu do 15:00 hod. na spacirki@gmail.com, +421949610197

Letné kino na amfiku

30. 7. 2017 o 21:15 hod., Amfiteáter Zemplínska šírava

Šíravský amfiteáter prichystal pre nadšencov sledovania filmov pod holým nebom počas nedele akčný film John Wick 2. Návštevníci si budú môcť vychutnať film pod holým nebom. Letné kino začne premietať film od 21:15 hod. V prípade nepriaznivého počasia bude premietanie zrušené.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM