Vybavovanie stránok na polícii v Michalovciach? Muži zákona vopred upozorňujú na zmenu
Ak máte v pláne zájsť na pracovisko Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Michalovciach vybavovať stránky, dajte si pozor, aby ste nechodili zbytočne. Polícia totiž vopred upozornila na zmenu. O čo ide?
Muži zákona informovali, že vybavovanie stránok na pracovisku v Michalovciach v piatok nebude možné. „Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Michalovciach oznamuje, že v piatok 17. júna 2016 z dôvodu plánovaného prerušenia dodávky elektirckej energie, pracoviská v okresoch Michalovce a Sobrance pre verejnosť nebudú fungovať,“ uviedol policajný hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Alexander Szabó.
Ako dodal, z tohto dôvodu sa z piatku 17. 6. 2016 na pracoviskách Michalovce a Sobrance presúvajä stránkové hodiny na štvrtok 16. 6. 2016 v čase od 7:30 do 12:00 hod.
Môže vás zaujímať: Pod hrádkom riešia časté výpadky osvetlenia: Práce sa uskutočnia až na 26 uliciach
Foto: ilustračné