Veronika Ondo-Cholewová Krimi

Žena (54) a mladík (19) na vlámačke nakradli za tisíce: Michalovskí policajti im už klepli po prstoch

Michalovskí policajti z krádeže obvinili ženu (54) a mladíka (19). Ulakomili sa na alkohol a hracie konzoly v dome, ktorý podľa polície vykradli.

Ilustračný obrázok k článku Žena (54) a mladík (19) na vlámačke nakradli za tisíce: Michalovskí policajti im už klepli po prstoch
Zdroj: Dnes24.sk

Mužom zákona sa podarilo chytiť dvojicu páchateľov, ktorí vykradli dom pri Michalovciach a majiteľke spôsobili škodu za 2500 eur.

Michalovský vyšetrovateľ PZ z prečinov porušovania domovej slobody a krádeže spáchaných formou spolupáchateľstva obvinil 54-ročnú ženu a 19-ročného mladíka, obaja z Pavloviec nad Uhom, ktorí od novembra do decembra 2014 neoprávnene vošli na pozemok rodinného domu v obci Pavlovce nad Uhom (okr. Michalovce) a následne sa vlámali do domu.

„Z domu odcudzili 65 fliaš rôzneho alkoholu, notebook, videokameru, hracie konzoly, rýchlo varnú kanvicu, športový vak, rôzne oblečenie a bytový textil. Poškodenej majiteľke vznikla celková škoda vo výške 2500 eur,“ informovala Jana Mésarová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach.

Polícia uviedla, že obvineným osobám za tieto skutky hrozí trest odňatia slobody na jeden až 5 rokov.

Čítajte tiež:

Podarenému trojlístku mladíkov už klepli po prstoch: Dlho sa z lupu netešili

15-roční tínedžeri z Michaloviec sa chceli na ulici zmocniť Chevroletu!

Zdroj: Policajný zbor SR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM