Radka Deckerová Futbal

Adrián Szaniszló: Hostia si zaslúžili minimálne bod!

Súper pricestoval do Dlhej Lúky nabudený skalpom lídra z Drnavy. Počas celého zápasu viac-menej napádaním prekvapili domácich a až na záverečných 10 minút v podstate k ničomu domácich nepustili.

Ilustračný obrázok k článku Adrián Szaniszló: Hostia si zaslúžili minimálne bod!
Foto: Radka Deckerová

Hostia v prvom polčase umne rozohrávali a prečíslovali obranu hostí. K vážnejšiemu ohrozeniu Bača sa ale nedostali. Domácim vypadla záloha a hrala sa klasická prekopávaná.Vdobrej pozícii po prituknutí Alberta minul Čižmár. A naopak Čižmár nabil Albertovi, ale ten dobre netrafil loptu.

V polčase vládlo sklamanie v domácej šatni, ale ani v druhom polčase nebolo badať na domácich zvýšené úsilie. Vôla popasovať sa o dobrý vysledok prišla až po úniku hostí keď prekvapujuce naklonili mysky váh na svoju stranu. Prestriedaním v mužstve domácich a nastúpenim Gebeho a Gyenesa domáci pritlačili hostí. V dobrých pozíciách minul najprv Rigo, Bodnár, Čižmárová strela skončila na tyči a dorážka Gebeho skončila mimo.

„Spásu nám zabezpečil Rigó keď najprv usmernil center Bodnára hlavou a následne v nastavení spečatiľ krutú prehru hostí po skrumáži v 16 ke keď dorážal do prázdnej brány. Hostia si za predvedenú hru zaslúžili minimálne bod!“ komentoval zápas Szaniszló.

Adrián Szaniszló: Hostia si zaslúžili minimálne bod!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM