Peter Simon Rôzne

Aj takéto mená dostali bábätká v našom meste: Szelina, Szulita, Carlos a to nie je ešte všetko!

Niekoľko malých novorodencov narodených v roku 2015 v rožňavskej nemocnici bude svojich menovcov hľadať medzi rovesníkmi len veľmi ťažko. Niektorí rodičia vybrali totiž pre svoje potomstvo zopár vskutku netradičných krstných mien. Veď posúďte sami.

Ilustračný obrázok k článku Aj takéto mená dostali bábätká v našom meste: Szelina, Szulita, Carlos a to nie je ešte všetko!
Zdroj: TASR

Prednedávnom sme vám priniesli článok o prvom bábätku narodenom v novom roku v rožňavskej nemocnici. My sme však zisťovali, s akými netradičnými menami sa na rožňavskej matrike stretli počas roku 2015.

Rodičia aj minulý rok vymýšľali pre svoje malé ratolesti všelijaké krstné mená. Pozrite si prehľad tých, ktoré sa medzi TOP desiatku najčastejšie používaných mien u nás rozhodne nedostanú. Viac už nám prezradili na matrike v našom meste. Okrem klasických chlapčenských mien zamestnankyne rožňavskej matriky zaznamenali mená ako Max, Teo, Leo, Leon, Noel, Jason, Joshua, Quido, Carlos, Luciano, Franko, Robin.

Aj niektoré z dievčat si len ťažšie vo svojom okolí nájdu menovkyňu. Aké netradičné mena dali svojim bábätkám nežného pohlavia mamičky v roku 2015 v Rožňave? Na matrike pracovníčky zapisovali krstné mená ako Szelina, Szulita, Amélia, Ameli, Mercedes, Luna, Elisa, Zselyke, Lolita, Bela, Virgínia, Zara, Lorene, Evelyn.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM