Peter Simon Kultúra

Aj vy sa už tešíte na víkendovanie? Lákavá ponuka akcií na voľné dni v Rožňave a okolí

Ak hľadáte, kde by ste trávili voľné dni nadchádzajúceho víkendu, môžete si vybrať z našej ponuky. V meste a okolí sa chystajú podujatia, ktoré by rozhodne nemali ujsť pozornosti Rožňavčanov.

Ilustračný obrázok k článku Aj vy sa už tešíte na víkendovanie? Lákavá ponuka akcií na voľné dni v Rožňave a okolí
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Žofia, pani Krásnej Hôrky

9. júna 2016 o 17:00 hod., v kaštieli Andrássyovcov, Betliar
Letná sezóna 2016 sa v betliarskom kaštieli nesie v znamení tajomstvami opradenej barónky Žofie Serédyovej. Múzeum sídliace v kaštieli Andrássyovcov sa rozhodlo o nej usporiadať reprezentatívnu výstavu, ktorá je zároveň súčasťou príprav novej expozície hradu Krásna Hôrka.

Koncert skupiny Sexit

10. jún 2016 od 21:00 hod., Irish pub, Rožňava
Príďte si vychutnať skvelý koncert legendárnej skupiny z nášho mesta do Irish Pubu v Rožňave. Okrem toho si môžete pochutnať aj na skvelom jedle z bohatej ponuky reštaurácie.

Kino Apollo

9. jún od 19:00 hod. – ŠTVRTKOVÉ KINO, Dom tradičnej kultúry Gemera, Rožňava
Stážista – komédia USA 2015 121 min. 2 eurá. Kultivovaná komédia s láskavým humorom a starosvetskými hodnotami: priateľstvo, ochota, láska, slušnosť a tolerancia, ktoré stoja za pripomenutie.

Sranda banda – comedy show

12. jún 2016 od 15:00 hod., Divadlo Actores, Rožňava
Pripravte sa, priatelia, valí sa na Vás tornádo! Sranda Banda show je komediálna Family show, v ktorej sa miešajú krásne bábky, výborná bruchovravecká technika a trefný multivrstvový humor. Neinfantilné energické divadlo je popretkávané gagmi tak, aby pobavilo celú rodinu. Show je absolútne unikátna a nikde inde v Čechách a na Slovensku ju neuvidíte.

Kino Apollo

12. jún od 19:00 hod. – KLUBOVÁ NEDEĽA, Dom tradičnej kultúry Gemera, Rožňava
Biely boh – dráma Maďarsko/Nemec­ko/Švédsko 2014 119 min. 2 eurá. Fascinujúci príbeh postavený na silnom, univerzálnom príbehu a výnimočnej režijnej práci s metaforickým odkazom na dnešnú komplikovanú spoločnosť a postavenie znevýhodnených a slabých v nej.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM