Peter Simon Krimi

Dodávka po šmyku skončila v priekope: Vodiča (37) z okresu Rožňava ratovali záchranári

Dopravná nehoda neďaleko nášho mesta si vyžiadala zranenie vodiča dodávky. Ten skončil v rukách záchranárov. Celková výška škôd bola predbežne vyčíslená na 16-tisíc eur.

Ilustračný obrázok k článku Dodávka po šmyku skončila v priekope: Vodiča (37) z okresu Rožňava ratovali záchranári
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Ako nás informovala hovorkyňa košickej polície Jana Mésarová, k dopravnej nehode došlo 8.6. 2015 (pondelok) o 17:55 hod. v katastri obce Slavec v Rožňavskom okrese.

„Vodič (37) z okresu Rožňava viedol nákladné motorové vozidlo zn. Renault Master po ceste I/50 v smere Plešivec – Rožňava, kde pri obci Slavec po prejdení mierne pravotočivej zákruty dostal s vozidlom na mokrej vozovke šmyk, ktorý nezvládol a narazil do železného zábradlia premostenia, ktoré odtrhol a havaroval do priekopy,“ povedala Mésarová.

Na pomoc vodičovi ihneď vyrazili hasiči z Rožňavy, podľa našich informácií sa už vodič v čase príjazdu záchranných zložiek nachádzal mimo vozidla. Hasiči zabezpečili vozidlo proti vznieteniu odpojením autobatérie a následne sa pustili aj do odstránenie železného zábradlia, ktoré bolo doslova okolo vozidla obtočené. „Pri nehode sa vodič ľahko zranil, požitie alkoholu u vodiča nebolo zistené. Na vozidle bola škoda predbežne vyčíslená na 15 000 eur, na zábradlí mosta škoda 1 000 eur. Dopravnú nehodu realizujú rožňavskí dopravní policajti,“ dodala hovorkyňa košickej polície Jana Mésarová.

Pozrite si autentické fotky z dopravnej nehody v našej galérii.

Dopravná nehoda dodávky medzi Brzotínom a Slavcom 8. jún 2015
21
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Policajný zbor SR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM