Peter Simon Krimi

FOTKY priamo z miesta požiaru: Prvý zásah hasičov z Rožňavy v novom roku!

Hasiči zasahovali pri požiari bytovej jednotky v Plešivci na dvoch vozidlách. Plamene krotili v mrazivom počasí. Pozrite si fotky a info od veliteľa zásahu priamo z miesta.

Ilustračný obrázok k článku FOTKY priamo z miesta požiaru: Prvý zásah hasičov z Rožňavy v novom roku!
22
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Nový rok odbil len niekoľko hodín a hasiči z Rožňavy sa už ponáhľali na svoj prvý tohtoročný zásah. Plamene krotilo až šesť z nich. Do boja s červeným kohútom sa pustili v mrazivom počasí. Promtným zásahom však ochránili priľahlú budovu.

Veliteľ zásahu Elemír Kerekeš informoval, že sa išlo o požiar v Plešivci na ulici Československej armády. Ten im bol nahlásený 1. januára 2017, približne o pol štvrtej ráno. Na mieste zasahovali s dvomi cisternovými vozidlami. „Horela bytová jednotka v prístavbe, vedľa rodinného domu. Podnájomník stihol pred požiarom uniknúť do bezpečia. Hasenie bolo vykonané za pomoci dvoch útočných prúdov vody,“ uviedol pre náš web Kerekeš.

Ako dodal, po lokalizovaní a následnom dohasení sa ešte vykonal prieskum povalových priestorov vedľa stojacej budovy. Tento zásah hasičov bol prvým v našom okrese v roku 2017.

Fotky priamo zo zásahu nájdete v našej galérii.

Príčina požiaru je v štádiu šetrenia.

Obrazom: Prvý zásah hasičov z Rožňavy v roku 2017: Horelo v Plešivci
22
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM