Peter Simon Rôzne

FOTO plné harmónie: Čaro prírody priamo v srdci Slovenského krasu

Poznáme to všetci. Neustále vybavovačky, práca či nákupy pre rodinu, toto sú hlavné dôvody, pre ktoré máme menšiu šancu spoznávať krásy letnej prírody v okolí nášho mesta. Pozrite si fotky zhotovené v okolí Krásnohorskej jaskyne ;)

Ilustračný obrázok k článku FOTO plné harmónie: Čaro prírody priamo v srdci Slovenského krasu
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Ani by ste neverili koľko rôznych krás môžete nájsť v našom okolí. Stačí len kúsok spomaliť, urobiť si chvíľku pre seba a navštíviť naše rozkvitnuté lúky, poľné cestičky alebo tajomné lesy, ktoré ponúknu mnoho nádherných záberov, pre ľudské oko priam nepoznaných.

Čítajte tiež: Jaskyňa odhaľuje svoje tajomstvá: Gombasecká mapa sa bude prepisovať

Ak sa rozhodnete pre takýto druh relaxu pri Krásnohorskej jaskyni, určite vám neujde magický zvuk vyvierajúceho prameňa priamo z podzemného jaskynného systému, nádherný spev vtákov, či to čarovné ticho, v ktorom počuť len hlas prírody.

Toto všetko a omnoho viac sa dá vidieť v okolí nášho mesta, ktoré naozaj skrýva mnoho prírodných úkazov. Návodom ako sa dostať na takéto miesta je pokúsiť sa vytvoriť si malú chvíľku pre seba, vybrať sa do nejakých zákutí našej úchvatnej prírody a užívať si to nenahraditeľné ticho, ktoré vám jednoznačne ponúkne len čarovná príroda v srdci Slovenského Krasu.

Pozrite si v našej galérii niekoľko fotiek ;)

Obrazom: Okolie Krásnohorskej jaskyne
29
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM